
De Profile Design RZ2 bidon heeft dankzij zijn aerodynamische vorm veel minder last van luchtweerstand dan standaard bidons.
Zeker bij tijdritten of tijdens een triathlon kan dit het verschil maken.
De fles is BPA vrij, licht van gewicht en heeft een inhoud van 415ml.
Let op, dit is alleen de bidon exclusief bidonhouder.
€12,95
€9,95Je bespaart €3,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design RZ2 bidon
Eigenschappen:
- Aerodynamische bidon en houder
- Complementeert de aerodynamica van iedere fiets
- De fles is BPA vrij
- Past op elk standaard buis bevestigingspunt
- Inhoud: 415ml
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De XLAB Mezzo opbergdoos is een handige plek om spullen op te slaan zoals, je sleutels, portomonnee of je telefoon. De opbergdoos past gemakelijk in je bidonhouder.
(incl. BTW)
Aerodynamische bidon. Onmisbaar voor de triathleet. Een optie is de houder van carbon voor montage op ieder frame.
€14,95
€9,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De XLAB Cool Aqua shot bidon is een erg fijne en handige bidon. Deze bidon houdt je water extra lang lekker koel.
(incl. BTW)
De XLAB Sidekick bidonhouder links zwart beschikt over de snelste en makkelijkste toegang voor linkshandige. De bidonhouder is aan de linkerkant open is in plaats van in het midden hierdoor kan de bidon sneller uit de houder worden gehaald maar wel alleen met je linkerhand. Dankzij de goede grijpkracht van de chimp blijft de bidon ook op hobbelige wegen goed in houder zitten en zal hij ook niet gaan rammelen. De houder is uitgevoerd met een hard onderstuk zodat zowel grote als kleine bidons goed blijven zitten.
€69,95
€59,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Een Born bidon laat zien dat jij jouw prestaties serieus neemt. Het model Shiva heeft een grote vulopening en zul je terug zien bij een groot aantal internationale topteams. 100 procent kwaliteit: een bidon waarmee je geizen mag worden!
€6,95
€5,49Je bespaart €1,46 (incl. BTW)
De XLAB Vulcan Cage bidonhouder ondersteunt grote flessen. Uitsparingen aan de zijkant van de bidonhouder zorgt voor het snel in- en uitnemen van flesje.
De technopolymeerontwerp is extra stevig met hoge weerstand.
Gemaakt in Italië met de beste Italiaanse kwaliteit.
Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word EXCLUSIEF bidon geleverd.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design RZ2 bidon
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.