XLAB Aqua Shot bidon

XLAS | Schrijf de eerste review! 78109 78109

De Aqua shot bidon is de perfecte bdion voor elke fietser.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 1-2 werkdag(en)
13,95 €13,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Eigenschappen:

Sneller drinken:
- Speciaal snelstromend siliconen ventiel.
- Stroomt automatisch wanneer je knijpt.
- Sluit zichzelf af wanneer je stopt met knijpen.
- Geen bijten of trekken aan ventielen.
- In tegenstelling tot andere knijpflessen, wordt het ventiel niet blootgesteld aan stof of verontreiniging.
- Drink tot 4 ML in 7 seconden.

Gecontroleerde hydratatie:
- Doorzichtige fles om de inhoud gemakkelijk te kunnen zien.
- De maatverdeling om de 4 ML helpt de hydratatiesnelheid te controleren.
- Grote inhoud van 740ml (25ML) is goed voor een uur rijden.

Gemakkelijker te gebruiken:
- Kan verticaal of horizontaal worden gemonteerd. Lekt niet.
- Doorlopende ½ inch diepe nekgroef helpt kooien de fles op zijn plaats te houden.
- Schiet in helmopeningen voor snelle afkoeling.
- Kan gebruikt worden voor koolzuurhoudende dranken.
- Vaatwasser bovenste plank veilig.
- Vul ¾ vol en vries in voor een koelere drank.

Specificaties
  • Merken XLAB
  • Uitvoering Bidon
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Camelbak Podium bidon 620ml transparant Camelbak Podium bidon 620ml transparant (360020-016)

Met de Camelbak Podium bidon 620ml transparant ga je altijd goed voorbereid op pad  Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€13,95

 (incl. BTW)

Castelli water bottle bidon 550ml zwart Castelli water bottle bidon 550ml zwart (4520123-009)

Dit is de nieuwe Castelli bidon "Fly Team", die wordt gebruikt door Team Ineos en gemaakt is door Elite. De bidon heeft superdunne wanden, een zacht rubberen mondstuk en een brede opening die het vullen en schoonmaken heel eenvoudig maakt. Hij weegt slechts 53g en heeft een inhoud van 550ml.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€8,95

 (incl. BTW)

BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-titanium BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-titanium (2905090319)

De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€9,95

 (incl. BTW)

XLAB Aero TT bidon zwart XLAB Aero TT bidon zwart (2895)

De XLAB Aero TT bidon zwart heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€24,95

 (incl. BTW)

XLAB torpedo reload kit transparant XLAB torpedo reload kit transparant (2598)

Upgrade uw Torpedo Bottle naar het nieuwe zwarte Super-Sealed Anti-Leak Design! De kit bevat alles wat je nodig hebt om je Torpedo Bottle te vervangen. Het is het snelste BTA systeem met een echt aerodynamisch ontworpen heldere fles.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€54,95

 (incl. BTW)

XLAB Mini wing 105 zadel bidonhouder set XLAB Mini wing 105 zadel bidonhouder set (XLMWK105)

De XLAB Mini wing 105 zadel bidonhouder set is misschien klein van formaat, maar biedt toch grote prestatieverbeteringen en tal van handige functies. De multifunctionele houder kan naast twee bidons ook uitgerust worden met een mini zadetas van XLAB zodat je naast drinken ook nog plek hebt voor extra opslag. Het lage ontwerp van de bidonhouder zal het op- en afstappen niet belemmeren, maar als je flexibiliteit beperkt is kan de houder iets in hoogte worden versteld voor de perfecte positie. De verbeterde Xenon-houders beschikken over 60% meer grijpvermogen dan het originele model, dus zelfs als de wegen hobbelig en ruw worden zal je de bidons niet kwijtraken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€78,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.