
De XLAB Hydroblade drinksysteem transparant biedt een goede oplossing voor triatleten die makkelijk en snel tijdens de rit willen drinken, met dit handsfree drinksysteem heb je altijd maximale controle, en het strakke ontwerp zorgt voor een goede aerodynamica.
Ontworpen met behulp van Numerieke stromingsleer (CFD) -technologie, is de vorm van de fles geoptimaliseerd voor ultieme aerodynamische efficiëntie op de weg.
De Hydroblade stelt je instaat om makkelijk en snel drinken via het bijtventiel rietje, zodat je jezelf volledig kunt concentreren op de weg die voor je ligt.
Met een capaciteit van 828 ml en een snelle vulopening, is er geen betere manier om gehydrateerd te blijven tijdens de training of de wedstrijd.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Hydroblade drinksysteem transparant
Eigenschappen:
- Hands-free drinken
- Eenvoudig te vullen met behulp van de quick-fill opening
- Het bijtventiel houdt het rietje vol zodat de volgende slok nog sneller gaat
- D CFD aerodynamische vorm minimaliseerd de weerstand
- Wordt geleverd met handige clip-on klemmen
- Geschikt voor een breed scala aan aerobars - 80-160 mm
- Geschikt voor verlengstukken met een diameter van 22,2 mm diameter
- Capaciteit: 828 ml
- Gewicht: 263 gram
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Upgrade uw Torpedo Bottle naar het nieuwe zwarte Super-Sealed Anti-Leak Design! De kit bevat alles wat je nodig hebt om je Torpedo Bottle te vervangen. Het is het snelste BTA systeem met een echt aerodynamisch ontworpen zwarte fles.
(incl. BTW)
De Profile Design Aero HC drinksysteem wit is een gestroomlijnd drinksysteem dat op het opzetstuur wordt gemonteerd en waarmee je met behulp van een rietje makkelijk gehydrateerd kan blijven. Op deze manier hoef je niet van positie te veranderen om te drinken en kan je jezelf volledig concentreren op de weg voor je. De fles heeft een capaciteit van ca. 830 ml en is met een handige dop aan de bovenkant snel bij te vullen.
€73,95
€68,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Profile Design Bottle Kit voor het FC25 drinksysteem. Zowel de FC25 als de FC35 bevatten nu een zelfsluitend bijtventiel voor optimale controle van de vloeistoftoevoer.
(incl. BTW)
Blijf gehydrateerd tijdens je grote wedstrijd met de XLAB Torpedo drinksysteem versa 200 rood. De lekvrije fles van 769 ml beschikt over een super aerodynamische design en heeft een transpirant venster waardoor je kunt hoeveel water er nog in de fles zit. Met de bekende Torpedo high-flow bite valve kan je snel en gemakkelijk drinken en doormiddel van het flexibele rietje kan dit vanuit meerdere posities. De Torpedo-fles is gemonteerd in een duurzame bidonhouder, hierdoor kan de Torpedo ook eenvoudig verwisseld worden door standaard bidons. De bidonhouder is bevestigd op XLab's nieuwe Versa-montageplaat. Deze niet-stuiterende plaat zorgt ervoor dat de bidonhouder en het telescopische Garmin computersteun niet rammelen en blijven veilig op hun plek zitten. De plaat kan met twee duurzame klittenbandriemen behulp van eenvoudig en snel op je aerobar worden gemonteerd.
(incl. BTW)
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
De XLAB Hydroblade drinksysteem zwart biedt een goede oplossing voor triatleten die makkelijk en snel tijdens de rit willen drinken, met dit handsfree drinksysteem heb je altijd maximale controle, en het strakke ontwerp zorgt voor een goede aerodynamica. Ontworpen met behulp van Numerieke stromingsleer (CFD) -technologie, is de vorm van de fles geoptimaliseerd voor ultieme aerodynamische efficiëntie op de weg. De Hydroblade stelt je instaat om makkelijk en snel drinken via het bijtventiel rietje, zodat je jezelf volledig kunt concentreren op de weg die voor je ligt. Met een capaciteit van 828 ml en een snelle vulopening, is er geen betere manier om gehydrateerd te blijven tijdens de training of de wedstrijd.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Hydroblade drinksysteem transparant
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.