
Het XLAB Torpedo drinksysteem 50+ is het perfecte hervulbare drinksysteem voor de beginnende triatleet.
Het is niet nodig om tijdens het fietsen een bidon ergens vandaan te halen waardoor de rijstabiliteit verstoord wordt, drink gewoon simpel via het rietje.
Het is niet alleen gemakkelijker om te drinken, maar het helpt je ook eraan te herinneren dat je voortdurend moet drinken om gehydrateerd te blijven.
Horizontaal instelbaar en super eenvoudig te installeren zonder gereedschap.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De XLAB Torpedo versa slim is een aerodynamisch drinksysteem met vooraan een directe montage. Een snelle en eenvoudige montage voor een geïntegreerde uitstraling. De koolstofvezel plaat en houder geven u de perfecte balans tussen duurzaamheid en gewicht. De positie van de computerhouder zit precies waar u die wilt hebben en is geschikt voor Cateye, Garmin, Polar, Sigma en Wahoo.
(incl. BTW)
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren.
€155,-
€134,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 zwart biedt je de mogelijkheid om je bidon heel makkelijk bij de hand te hebben, met bovenop de bidonhouder een Garmin fietscomputer standaard die een kwartslag gedraaid is.
Eenvoudig te installeren, dit systeem bevat alles wat u nodig hebt; een montageplaat, een Garmin computersteun en een bidon.
Het korte, compacte ontwerp van slechts 145 mm dat je met alle vrijheid gebruik kunt maken van je aerobar.
Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word INCLUSIEF bidon geleverd.
(incl. BTW)
De Profile design HSA 800 EVO is een verbeterde versie van de HSF AERO HC 800, met een geoptimaliseerde Garmin-montage en een verfijnd achterdekselmechanisme. Dit systeem biedt alle essentiële functies voor een aerobar-drinksysteem, aangevuld met premium verbeteringen voor maximaal gebruiksgemak en prestaties. Daarnaast heeft de houder een licht verlaagde V-vorm, zodat de bidon goed gepositioneerd blijft tussen de aerobar-extensions en niet interfereert met een smalle armpositie. De montagebeugel is offset, waardoor de bidon verder naar achteren geplaatst kan worden. Dit voorkomt dat de bidon te ver naar voren komt en moeilijk bereikbaar wordt.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem zwart heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.
€122,95
€109,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem wit heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.
€122,95
€109,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Torpedo drinksysteem 50+
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.