Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren  402582 9% Korting

Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren

402582 | Schrijf de eerste review! 31774 31774 8717565440982

De Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren is specifiek ontworpen voor strandraces.

De warme en elastische Lycra stof zorgt voor spierstimulatie en bewegingsvrijheid.

De broek heeft een beperkt aantal (plat gestikte) naden, zo worden mogelijke irritaties als gevolg van wrijving zoveel mogelijk voorkomen.

Deze broek is gemaakt zonder zeem om in combinatie met een bibshort (met zeem) te dragen. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd

€114,95

103,5 €103,50

Je bespaart €11,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren

De Agu Beach Racer fietsbroek is specifiek ontworpen voor strandraces. De warme en elastische Lycra stof zorgt voor spierstimulatie en bewegingsvrijheid. De broek heeft een beperkt aantal (plat gestikte) naden, zo worden mogelijke irritaties als gevolg van wrijving zoveel mogelijk voorkomen.

Deze broek is gemaakt zonder zeem om in combinatie met een bibshort (met zeem) te dragen. 

Eigenschappen:
- Lange fietsbroek voor heren
- Geschikt voor de winter
- Speciaal voor strandracers
- Met bretels
- Plat gestikte naden
- Winddicht kruis insert
- Mesh insert extra ademend vermogen
- Materiaal: Geborsteld Inverno, 53% Polyamide, 31% Polyester, 16% Elastaan

Inverno
Inverno materiaal isoleert warmte en voert vocht af. De stof bestaat deels uit het zachte lycra, wat zorgt voor draagcomfort, elasticiteit, ademend vermogen en duurzaamheid. Tevens biedt Inverno een goede bescherming tegen UV-straling.

Specificaties
  • Merken Agu
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  • Categorie Agu winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Advanced Endurance Hydro fietsbroek zwart heren 10% Korting Craft Advanced Endurance Hydro fietsbroek zwart heren (1910526-999900)

De Craft Advanced Endurance Hydro fietsbroek zijn duurzame, winddichte en waterafstotende fietsbroeken ontworpen voor intensief fietsen in natte en winderige omstandigheden. Daarnaast is deze geavanceerde fietsbroek voorzien van elastische panelen voor meer bewegingsvrijheid, ergonomisch design en klittenband versteller in de taille en onderbeen voor een optimale pasvorm.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Craft Urban Rain Pants zwart heren 25% Korting Craft Urban Rain Pants zwart heren (1906318-999000)

De Craft Urban Rain Pants is een moderne regenbroek die voor 100% waterdicht is door de getapete naden. De Urban Rain collectie is ontworpen met het idee van natte trottoirs die onder zachte straatverlichting schitteren en vermengt de glanzende en matte stoffen voor een echte stedelijke look.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Sorpasso RoS fietsbroek zwart/grijs heren 17% Korting Castelli Sorpasso RoS fietsbroek zwart/grijs heren (4520522-710)

De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€164,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Assos UMA GT winter bib tights C2 black series dames 15% Korting Assos UMA GT winter bib tights C2 black series dames (12.14.262.18)

De Assos UMA GT winter bib tights C2 is ontworpen met flexibele isolatie en het kenmerkende UMA Insert. Dit zorgt voor comfortabele ondersteuning in uitdagende winterse omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€474,95

€399,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsbroek zwart heren 10% Korting Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsbroek zwart heren (1911174-999000)

De Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsbroek is een wind- en waterdichte fietsbroek voor woon-werkverkeer met getapete naden voor optimale bescherming tegen het weer. De broek is gemaakt van een 2-laags wind- en waterdichte stof en is voorzien van reflecterende details en klittenband verstellers in de taille en pijpen. Een perfecte keuze voor woon-werkverkeer tijdens natte en winderige herfst- en winterdagen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Gobik Subzero bibtight zwart heren 6% Korting Gobik Subzero bibtight zwart heren (10-02-081-002)

De Gobik Subzero bibtight is ontworpen voor extreem koude temperaturen en dagen met wind, vochtigheid of lichte regen. Deze bibtight biedt maximale thermische bescherming en is ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in zeer koude klimaten. Het combineert Polartec® Power Shield™ Pro-isolatietechnologie, een innovatieve ademende en waterdichte membraan zonder PFAS en van plantaardige oorsprong, met een nieuwe winterlycra voor optimale elasticiteit, warmte en waterafstotend vermogen. Geniet van uitzonderlijke isolatie en ademend vermogen, zelfs in de meest uitdagende weersomstandigheden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€184,95

€172,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.