Gobik Limited 7.0 bibtight zwart heren

10-02-109-001 | Schrijf de eerste review! 106460 106460

De Gobik Limited 7.0 bibtight biedt uitstekende thermische comfort voor koude winterdagen, ideaal voor regelmatige ritten en trainingen in lage temperaturen.

Deze bibtight biedt warmte en comfort met minder spiercompressie, zonder in te leveren op prestaties tijdens lange ritten.

De dubbele DUAL-SHIELD-stofpanelen zorgen voor extra bescherming bij zeer lage temperaturen, en de vernieuwde bretels zijn breder, lichter en beter ademend voor maximaal draagcomfort.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen
114,95 €114,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 0-15 °C
- Gewicht: 250 gram
- Zeem: K7

Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Broek lengte Lange broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Categorie Gobik 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Urban Rain Pants zwart heren 25% Korting Craft Urban Rain Pants zwart heren (1906318-999000)

De Craft Urban Rain Pants is een moderne regenbroek die voor 100% waterdicht is door de getapete naden. De Urban Rain collectie is ontworpen met het idee van natte trottoirs die onder zachte straatverlichting schitteren en vermengt de glanzende en matte stoffen voor een echte stedelijke look.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Espresso bibtight black dames 25% Korting Castelli Espresso bibtight black dames (4524546-010)

Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten. De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers. We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt. De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten. De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€119,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Tutto Nano bibtight zwart heren 16% Korting Castelli Tutto Nano bibtight zwart heren (4519512-010)

De Castelli Tutto Nano bibtight zorgt ervoor dat u droog en comfortabel blijft. De Nano Flex 3G stof is de beste all-round stof voor een winter bibshort. De bibshort is zeer zacht, warm, flexibel en zeer goed ademend door deze 3e generatie waterafstotende nanotechnologie. Door de anatomische pasvorm en verminderde naden is deze bibshort extra comfortabel. Dit is een bibshort die in elke omstandigheid fantastisch is. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€160,-

€132,95

  Je bespaart €27,05 (incl. BTW)

Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight black heren 23% Korting Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight black heren (1911184-999000)

De Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight is een warme fietsbroek met reflecterende details voor intensieve ritten tijdens de koudere dagen zoals inde hersft of de winter. Deze technisch geavanceerde feitsbroek is gemaakt van een gerecyclede, functionele stof met geborstelde binnenkant en veel stretch voor optimale isolatie en bewegingsvrijheid. Bovendien is het bovenste gedeelte gemaakt van een mesh stof om de ventilatie te verbeteren en vocht en overmatige warmte van het lichaam af te voeren. Ook heeft de broek een C2-Zeem voor extra comfort.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€114,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli Velocissima Thermal fietsbroek driekwart zwart dames 12% Korting Castelli Velocissima Thermal fietsbroek driekwart zwart dames (4522552-110)

De Castelli Velocissima Thermal fietsbroek is bedoeld als jouw ideale driekwart fietsbroek voor zachte tot frisse omstandigheden. We gebruiken onze zachte, fleecy en warme Thermoflex-stof in combinatie met onze bekende KISS AIR2 Donna-zeem om je in compleet comfort te hullen. We hebben ook oog voor technische aspecten, met reflecterende banden aan de onderkant van de benen en een taille-ontwerp met zachte pasvorm. Deze fietsbroek is geschikt om er stevig tegenaan te gaan.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€89,95

€78,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Craft Ideal Pro wind bibtight fietsbroek zwart heren 33% Korting Craft Ideal Pro wind bibtight fietsbroek zwart heren (1906748-999000)

De voorkant van de Craft Ideal Pro wind bibtight fietsbroek zwart heren is gemaakt van een 3-laags wind- en waterdichte stof die je lichaam perfect beschermt. De achterkant zorgt er dan weer voor een goede ventilatie en vochtregulatie, hierdoor blijft de broek ook van binnenuit droog en warm. Gemaakt van een elastische materiaal en met een C2 zeem die zich aanpassen aan al je bewegingen. De riemen houden de broek op zijn plaats en voorkomen dat hij afzakt. De ritssluiting aan de uiteinden van de pijpen maakt het makkelijker om de broek aan en uit te doen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,95

€99,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Gobik Limited 7.0 bibtight zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.