
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli.
Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie.
Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen.
Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming.
Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden.
De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Stof met kuiltjesprofiel op schouders en mouwen voor aerodynamische grenslaag
- Gestroomlijnde basis met oog op minder huidwrijving en laminaire stroming
- Premio-based broekdeel voor aerodynamisch comfort Progetto X2 Air Seamless-zeem voor een comfortabel gevoel de hele dag lang
- Tweezijdige YKK®-ritssluiting
- Handige opbergzak op de rug voor de portomonnee
- Gelaserde kleur-op-kleur logo's op achterkant been en geborduurde patch met schorpioen bovenaan achterkant Hoesjes om nummers aan te brengen op 2 achterzakken
- Prints en logo's in sublimatiedruk die nooit afschilferen, barstjes vertonen of vervagen
- Reflecterende strepen op achterkant benen
- Zachte tailleband met raw-cut randpanelen voor extra stretch en comfort
- Raw-cut pijpuiteinde dat blijft zitten zonder siliconengrippers
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Limited 6.0 bibshort biedt comfortabelere compressie, ideaal voor fietsers die meer bewegingsvrijheid en minder druk zoeken. Met een ergonomische zeem voor schokabsorptie en ademende, lichte bretels blijft de short goed zitten zonder drukpunten. Perfect voor lange ritten en trainingen, waarbij comfort en prestaties hand in hand gaan.
(incl. BTW)
Deze Fusion C3 Bib Shorts is een slijtsterke, houdbare, veelzijdige fietsbroek met hoog zitcomfort voor de lange ritten.
De juiste fietsbroek als je er een moet kiezen voor zowel training als wedstrijd.
De bibs blijft altijd maximaal comfortabel in de strak geweven, ondoorzichtige koersbroek. Het bovenstuk is elastisch en ademend.
Met siliconen gecoate been uiteinden, samen met het unieke hoge gehalte aan powerfit elastaan, zorgen ervoor dat deze fietsbroek altijd perfect zit en dit ook altijd zal blijven doen.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Gobik Absolute 6.0 bibshort is perfect voor warme dagen en ontworpen voor topprestaties tijdens lange en uitdagende ritten. Deze professionele bibshort combineert ademende materialen met een hoogwaardige zeem, die schokken dempt en optimaal comfort biedt, zelfs op de langste ritten. De lichte, ademende bretels houden de short stabiel, terwijl de compressie de spieren ondersteunt en vermoeidheid helpt verminderen. Perfect voor wie maximale prestaties en comfort zoekt, ongeacht de intensiteit.
(incl. BTW)
De Castelli Competizione 2 Kit Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn. Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft. Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving. Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt. De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw. Let op: deze bibshorts zijn 3 cm langer dan de standaard Mille GT GTO C2 bibshorts.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso W short fietsbroek is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
Deze uitvoering heeft geen bretels, waardoor je hem makkelijk aan- en uit kunt doen bij een toiletbezoek.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Free Aero RC PRO bibshort grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.