Gobik Absolute 5.0 bibshort army heren

10-02-002-093 | Schrijf de eerste review! 115484 115484

De Gobik Absolute 5.0 bibshort is een van onze meest iconische modellen en vormt de perfecte balans tussen prestaties en comfort.

Ideaal voor zowel intensieve wedstrijden als dagelijkse trainingen.

Met zijn ergonomische pasvorm en hoogwaardige materialen is dit de betrouwbare keuze voor elke fietser die het maximale uit zichzelf wil halen.

Perfect voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen. Ontworpen voor lange, intensieve ritten en competities.

De gebruikte lycra biedt een comfortabele compressie en uitstekende ventilatie.

De ergonomische schouderbanden sluiten mooi aan op het lichaam en voorkomen drukpunten. De achter- en zijpanelen hebben een gestructureerde afwerking voor verbeterde aerodynamica.

De beenuiteinden zijn voorzien van een ademende, elastische band met interne silicone grip en een reflecterende afwerking voor extra veiligheid.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
95,95 €95,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Belangrijkste kenmerken:
-Optimale verhouding tussen spiercompressie en draagcomfort
-Ergonomische, elastische schouderbanden die druk gelijkmatig verdelen
-Micro-geperforeerde beenbanden met extra breedte voor betere grip en ventilatie
-Reflecterende details voor extra zichtbaarheid
-Aerodynamisch gestructureerde zij- en achterpanelen
-Silicone gripper aan binnenzijde voor stevige pasvorm

Onderhoudsinstructies:
-Niet chemisch reinigen
-Wassen met koud water, neutraal wasmiddel, zonder wasverzachter
-Binnenstebuiten wassen om slijtage te voorkomen
-Gebruik een waszakje en een minimale lading
-Fijnwasprogramma of lage centrifuge
-Drogen binnenstebuiten, uit direct zonlicht
-Niet weken of uitwringen
-Niet strijken

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Zomer - lente
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Endurance 3 short fietsbroek zwart heren 17% Korting Castelli Endurance 3 short fietsbroek zwart heren (4521005-010)

De Castelli Endurance 3 Bibshort is ontworpen voor fietsers die langdurig comfort willen tijdens lange ritten. Met een ondersteunende pasvorm, ademende bretels en het Progetto X2 Air-zeem blijf je fris, stabiel en gefocust. Ideaal voor zomerse tochten, endurance rides en fanatieke trainingsdagen. Let op: houdt er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€140,-

€114,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Fusion Tempo! Bib Shorts zwart Unisex 8% Korting Fusion Tempo! Bib Shorts zwart Unisex (0175-BLK)

De Fusion Tempo! Bib Shorts is een functionele bib shorts die finesse met het hoogste comfort combineert. De high-tech bib shorts zijn waterafstotend en snel drogend, zodat ze hun lage gewicht behouden. Geweven met sportcompressie op 12-10 mmHg druk, die vermoeidheid in de spieren vermindert en uw uithoudingsvermogen verhoogt. Free-cut banden met elastische siliconen grip op de beenuiteinden en echte 4-weg stretch in het materiaal garanderen dat uw tights perfect op het dijbeen zitten, zodat u geen weerstand voelt en dus de meeste kracht overbrengt op uw pedalen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€219,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames (12.10.271.18)

De Assos UMA GTV C2 EVO broek kort is de nieuwe parel in de UMA GT endurance-lijn, met een verbeterd ontwerp dat meer vrijheid en comfort biedt bij de langste ritten. Grote voordelen van de GTV zijn de quick-release bretelbanden, zijdezachte compressie en dikste dameszeem. De nieuwe generatie GTV bevat essentiële verbeteringen in het comfort, van een nieuwe tailleconstructie tot een nieuwe zeem – het zachtste model speciaal voor vrouwen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€269,95

 (incl. BTW)

Craft Rise shorts zwart dames 35% Korting Craft Rise shorts zwart dames (1906078-999000)

De Craft Rise shorts zwart heren overtuigt als een lichtgewicht fietsbroek met een uitstekend draagcomfort. Dankzij het elastische en nauwsluitende materiaal waar de broek van gemaakt is beschikt hij over optimale bewegingsvrijheid. Speciale dun bewerkte vezels zorgen voor betere ventilatie op plekken waar veel zweet onstaat. De uiteinde van de broekspijpen zijn gemaakt van een zachte stof en aan de binnenkant voorzien van een siliconenprint, waardoor ze goed op hun plaats blijven zitten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€69,95

€44,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli competizione 2 kit bibshort blauw heren Castelli competizione 2 kit bibshort blauw heren (4525006-424)

De Castelli Competizione 2 Kit Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€109,95

 (incl. BTW)

Assos Equipe RSR bibshorts S11 zwart heren Assos Equipe RSR bibshorts S11 zwart heren (11.10.291.18)

Ontdek de ASSOS Equipe RSR S11 Bibshort De Ultieme Racing Bibshort voor Maximale Prestaties. De ASSOS Equipe RSR S11 Bibshort is het toppunt van racegerichte technologie, ontworpen voor ultra-endurance races op het hoogste niveau. Deze bibshort combineert de lichtste en meest geavanceerde compressietechnologie met een aerodynamische pasvorm die als een tweede huid aansluit. Dankzij de innovatieve Type.959Kompressor en Type.911 textielen biedt deze broek de ultieme balans tussen stabiliteit, ventilatie en ondersteuning tijdens lange ritten met hoge intensiteit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€350,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Absolute 5.0 bibshort army heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.