Gobik Absolute 6.0 bibshort zwart heren

10-02-002-136 | Schrijf de eerste review! 106231 106231

De Gobik Absolute 6.0 bibshort is ontworpen voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt professionele prestaties tijdens de langste en meest veeleisende ritten en competities.

Dit is een van onze meest iconische kledingstukken, dat generatie na generatie is geëvolueerd om te voldoen aan de eisen van de meest veeleisende fietsers.

Deze nieuwe versie heeft een strakker en gestroomlijnder patroon, met een verfijnde esthetiek en uitstekende prestaties in elke situatie.

Dankzij de hoogwaardige materialen en doordachte afwerking biedt de Absolute 6.0 zowel comfort als ondersteuning, waardoor je optimaal kunt presteren, ongeacht de omstandigheden.

 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
124,95 €124,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 197 gram
- UPF: 50
- Zeem: K10 Grafeen

Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Uitvoering Absolute
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente
  •   Zomer
  •   Herfst
  • Categorie Gobik 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Superleggera bibshort blauw heren 32% Korting Castelli Superleggera bibshort blauw heren (4520004-414)

De Castelli Superleggera bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€134,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Gobik Matt 2.0 bibshort ultrablue dames Gobik Matt 2.0 bibshort ultrablue dames (10-02-087-002)

De Gobik Matt 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen en lange ritten, waarbij comfort essentieel is. Met een minimalistische uitstraling en matte afwerking biedt deze bibshort perfecte ondersteuning en compressie voor stabiliteit op de fiets. De vernieuwde versie behoudt de bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen voor extra comfort en ventilatie.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Assos Equipe RSR superléger S9 bibshort zwart heren 12% Korting Assos Equipe RSR superléger S9 bibshort zwart heren (11.10.230.18)

Het Assos Equipe RSR superléger S9 bibshort is een lichtgewicht en gaat u helpen om nieuwe beste tijden te realiseren. Het is echt een top bibshort vooral tijdens competities en wedstrijden. De bibshorts is ook ideaal voor tijdens uw snelle training sessies, bijvoorbeeld tijdens een indoorsessie. De ergobox, rollbar dragers en het butterfly paneel bestaan uit 1 stuk en komen samen zodra het gewicht in het zadel wordt geplaatst. Dit zorgt voor een soepel comfort en stabiliteit voor hoge prestaties.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€269,95

€234,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli competizione 2 bibshort donkergrijs heren 10% Korting Castelli competizione 2 bibshort donkergrijs heren (4525004-030)

De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€110,-

€98,95

  Je bespaart €11,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang oranje heren Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang oranje heren (11.10.229.3D)

Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn. Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft. Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving. Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt. De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw. Let op: deze bibshorts zijn 3 cm langer dan de standaard Mille GT GTO C2 bibshorts.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€319,95

 (incl. BTW)

Craft Rise bibshort zwart dames 25% Korting Craft Rise bibshort zwart dames (1906079-999000)

De Craft Rise bibshort zwart dames is gemaakt van elastisch en duurzaam polyamide dat je droog en fris houdt gedurende de hele fietstocht. De ergonomisch gevormde bretels van mesh bieden een zeer goede pasvorm en extra ventilatie terwijl Infinity C4 Pad je beschermt tegen schuurplekken en stoten. De brede uiteinden van de broekspijpen zijn extra elastisch en zijn voorzien van een siliconenprint die zorgt voor een zekere pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€79,95

€59,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Absolute 6.0 bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.