Gobik Commander strapless bibshort zwart heren

40-02-003-002 | Schrijf de eerste review! 106367 106367

De Gobik Commander strapless bibshort is ideaal voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn.

Dit cargomodel is speciaal ontworpen voor off-road disciplines om onder shorts te dragen en biedt extra veilige opbergruimte voor je spullen, zodat je alles bij de hand hebt tijdens je ritten.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen
67,95 €67,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 114 gram
- UPF: 40
- Zeem: K7

Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Uitvoering Commander
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente
  •   Zomer
  •   Herfst
  • Categorie Gobik 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos UMA GT bibshort C2 zwart dames 11% Korting Assos UMA GT bibshort C2 zwart dames (12.10.235.18)

De Assos UMA GT bibshort C2 zwart dames zijn ideaal voor lange indoor- en outdoorsessies. Deze bibshorts zijn zacht en zijn zeer comfortabel. Dankzij de Ultralight leg grippers blijft de bibshort altijd zitten waar hij hoort te zitten. De X-FRAME strap-technologie zorgt voor een stevige pasvorm en minder wrijving tijdens het rijden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€144,95

€128,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC bibshort blauw heren 33% Korting Castelli Free Aero RC bibshort blauw heren (4522000-414)

De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€119,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Sportful Neo fietsbroek zwart dames Sportful Neo fietsbroek zwart dames (1122020-002)

De Sportful Neo Bibshort combineert eenvoud, comfort en efficiëntie op de fiets. Ontworpen voor comfort vanaf de allereerste fietstochten. Het bibshort is gemaakt van Lycra stof. Het Buitenste gedeelte van pijp is afgewerkt met aangebrachte strook, met grippunten om stretch te garanderen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€69,95

 (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC short rood dames 9% Korting Castelli Free Aero RC short rood dames (4522047-625)

De Castelli Free Aero RC short is het top race short van Castelli. Dit short beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het short heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. De achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€159,95

€144,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli competizione 2 bibshort zwart heren 10% Korting Castelli competizione 2 bibshort zwart heren (4525004-010)

De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€110,-

€98,95

  Je bespaart €11,05 (incl. BTW)

Craft ADV Explore Tech Shorts zwart heren 10% Korting Craft ADV Explore Tech Shorts zwart heren (1910394-999000)

De Craft ADV Explore Tech Shorts heeft een speciale 4-weg stretchmateriaal met een zeer zachte binnenkant voor een goede bewegingsvrijheid en draagcomfort. Verstelbare taille, riemlussen en meerdere ritszakken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€89,95

€80,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Commander strapless bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.