Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren

10-02-085-005 | Schrijf de eerste review! 106325 106325

De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten.

Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen.

Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen
119,95 €119,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 190 gram
- UPF: 50
- Zeem: K10 Grafeen

Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Uitvoering Matt
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente
  •   Zomer
  •   Herfst
  • Categorie Gobik 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Free Aero RC bibshort grijs dames 16% Korting Castelli Free Aero RC bibshort grijs dames (4522046-125)

De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€179,95

€149,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos Equipe RSR S9 TARGA bibshort zwart heren 11% Korting Assos Equipe RSR S9 TARGA bibshort zwart heren (11.10.241.10)

De Assos Equipe RSR S9 TARGA bibshort is voorzien van een fundamenteel herontwerp van het snelste bibshort van Assos. De RSR S9 TARGA gaat zelfs verder dan de “WorldTour normen” als het gaat over een tweede-huid aerodynamica door zijn race afgestemde engineering en hyperlichte constructie. Assos zag de kans om het gewicht te verlagen en het comfort te verhogen zonder de aerodynamische eigenschappen en compressie prestaties te verliezen. Doordat Assos gericht de ondersteuning en stretch heeft vergroot, kan de compressie en aerodynamica verder verbeterd worden en juist de druk op gevoelige gebieden verminderen. Deze nieuwe constructie beperkt de mogelijkheid dat transpiratie extra gewicht toevoegt en dat het bibshort sneller droogt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€309,95

€274,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort zwart heren Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort zwart heren (11.10.245.18)

De Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort is een gestroomlijnde regularFit bibshort, afgestemd op de koele en vaak toch vochtige ritten in het voor- en najaar. Rondom de Mille GTS CS zeem zijn 2 actieve stoffen geplaatst. De RX EVO light, die lichtgewicht isolatie biedt met een hoog ademend vermogen en de RX EVO, die midweight isolatie toevoegt voor gerichte bescherming. Beide textielen zijn waterafstotend, zodat wegnevel en neerslag tijdens uw rit gewoon opdwarrelen en wegrollen in plaats van door te dringen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€229,95

 (incl. BTW)

Craft Essence shorts zwart dames 24% Korting Craft Essence shorts zwart dames (1907136-999000)

De Craft Essence shorts zwart dames is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De shorts is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen shorts past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€94,95

€71,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Castelli Velocissima 3 short zwart/wit dames 10% Korting Castelli Velocissima 3 short zwart/wit dames (4522051-010)

De Castelli Velocissima 3 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames 10% Korting Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames (12.10.237.18)

De Assos UMA GT half shorts C2 kort is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike. Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker. De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€134,95

€120,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.