De Gobik Matt Compact 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, perfect voor lange afstanden en wedstrijden waarbij langdurig comfort essentieel is.
Dit model heeft een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en biedt optimale ondersteuning en compressie, zodat je stabiel en comfortabel blijft tijdens uren in het zadel.
In deze vernieuwde versie is de exclusieve bi-elastische lycra behouden, aangevuld met nieuwe, lichtere en ademende elastische banden op de dijen voor extra ventilatie en draagcomfort.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 175 gram
- UPF: 50
- Zeem: K10 Grafeen
Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Matt 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen en lange ritten, waarbij comfort essentieel is. Met een minimalistische uitstraling en matte afwerking biedt deze bibshort perfecte ondersteuning en compressie voor stabiliteit op de fiets. De vernieuwde versie behoudt de bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen voor extra comfort en ventilatie.
(incl. BTW)
De Castelli Premio Black bibshort is het resultaat van decennialang verbeteren en inoveren om zo de lange uren op het zadel comfortabeler te maken. De belangrijkste stof die in de broek verwerkt zit is Castelli's extreem zachte en rekbare Forza materiaal. Het 38% Lycra gehalte in de stof zorgt voor een lichte compressie zonder onaangename spanningen. De bijna naadloze constructie is afgeleid van onze Body Paint shorts, die tien jaar geleden werd geintroduceert en het aantal naden in de fietsbroek flink verminderden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Gobik Revolution 2.0 bibshort is ontworpen voor hoge prestaties en is ultralicht, met een verlengde broekspijp van +2 cm die meer van de dij bedekt en de spiercompressie vergroot. Het 4-way stretchmateriaal zorgt voor een uitstekende pasvorm die zich perfect aanpast aan de anatomie van de fietser. Dit model is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.
(incl. BTW)
De Craft ADV Explore Tech Shorts heeft een speciale 4-weg stretchmateriaal met een zeer zachte binnenkant voor een goede bewegingsvrijheid en draagcomfort. Verstelbare taille, riemlussen en meerdere ritszakken.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.
€64,95
€54,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn. Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft. Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving. Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt. De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.
€319,95
€259,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Matt Compact 2.0 bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.