
Klasiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor.
Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten.
Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.
€99,95
€69,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Short gemaakt met 210 g/m2 Lycra®
- Vierdubbel stiksel en eenvoudige voorkant zonder naden in de taille
- Zeer open mesh voor bretels
- Pijpuiteinde met silicone rechtstreeks aangebracht op stof, met grippunten om stretch te garanderen
- Nieuwe Bodyfit Pro MD-zeem met multidensiteit en twee lagen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Limited 6.0 strapless bibshort is ontworpen voor fietsers die op zoek zijn naar comfort en minder spiercompressie, zonder concessies te doen aan prestaties tijdens trainingen en lange ritten. Dit model zonder schouderbanden biedt extra gemak en flexibiliteit, met een verhoogde tailleband die stevig blijft zitten en verschuiven voorkomt.
(incl. BTW)
De Gobik Ultralite bibshort is ons meest geavanceerde ultralichte model met elite prestaties. Het innovatieve ontwerp heeft vrijwel geen naden, wat bijdraagt aan het comfort en de aerodynamica. De hoogwaardige stoffen zorgen voor een perfecte drukverdeling en spiercompressie die vergelijkbaar is met zwaardere rash guards. Deze bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.
(incl. BTW)
De Castelli Free Unlimited bibshort combineert de beste eigenschappen van Castelli's beste wedstrijdbroek, de Free Aero RC Bibshort, met Dyneema-zijpanelen met het oog op bescherming bij een val, en vier zakken om spullen weg te bergen. Het bibshort maakt gebruik van de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem die progressieve demping biedt naast de zachtste, meest rekbare laag in contact met de huid die verkrijgbaar is. De Forza 2-stof garandeert precies het juiste niveau van compressie en spierondersteuning voor je langste ritten. Het comfort wordt nog vergroot door de minimalistische Free-bretels — minder materiaal om je koeler te houden, maar net voldoende om je broek op haar plaats te houden. Bij het pijpuiteinde is er een raw-cut rand die je nauwelijks voelt, en de combinatie van de Forza 2-stof met precies de juiste lengte en omtrek houdt in dat er geen siliconengripper nodig is. De twee grote broekspijpzakken zijn gevoerd met een extreem lichte en snel vochtafdrijvende stof zodat je de extra laag niet merkt. Met de twee mesh zakken onderaan op de rug heb je voldoende bergruimte zodat je kunt afzien van een traditionele fietstrui met zakken. De Unlimited-broek kent echt geen grenzen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€129,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Craft Essence hot pants zwart dames is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De broek is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De hot pants is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen broek past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€79,95
€59,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Aero bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid. De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit. De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. De hoogwaardige C2 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Tutto Nano bibshort is het resultaat van bijna tien jaar aan vernieuwingen. Het is gemaakt van Castelli's beste all-round stof voor winterbroeken, de Nano Flex 3G. Deze stof is warm, elastisch, extreem zacht en heeft een zeer goed ademend vermogen, ook is de stof voorzien van een waterafstotende laag. Een nieuwe geoptimaliseerde vorm, een hogere schuimdichtheid en zachtere toplaag maken de nieuwe Kiss Air2 zeem comfortabeler dan ooit. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Sportful Classic bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.