Agu Merano fietsjack zwart/rood heren  440571 10% Korting

Agu Merano fietsjack zwart/rood heren

440571 | Schrijf de eerste review! 31672 31672 8717565459717

De Agu Merano fietsjack zwart/rood heren is ideaal om te dragen in zowel het voor- als najaar.

Het lichte fietsjack van Summerit heeft een goed ademend en vochtregulerend vermogen waardoor je droog en comfortabel kunt fietsen.

De Merano is voorzien van een volledige rits en kinbescherming.

Op de borst zit een klein zakje en aan de achterzijde is de Merano voorzien van 3 steekzakjes en een afsluitbaar zakje. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd

€79,95

71,95 €71,95

Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Agu Merano fietsjack zwart/rood heren

De Merano van Agu is ideaal om te dragen in zowel het voor- als najaar. Het lichte fietsjack van Summerit heeft een goed ademend en vochtregulerend vermogen waardoor je droog en comfortabel kunt fietsen. De Merano is voorzien van een volledige rits en kinbescherming. Op de borst zit een klein zakje en aan de achterzijde is de Merano voorzien van 3 steekzakjes en een afsluitbaar zakje. De Sicliconen grippers zorgen ervoor dat het fietsjack op de juiste plaats blijft zitten.

Eigenschappen:
- Ideaal fietsjack voor in het voor- en najaar
- Summerit Super Soft 210gr/m2
- Volledige rits
- Kinbeschermer
- Borstzakje met rits
- 3 achterzakken + 1 zakje met rits
- Reflecterende details
- Siliconen gripper

Agu Cold Season index:
Warmte: ++---
Windbescherming: +----
Waterbescherming: +----

Specificaties
  • Merken Agu
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Agu winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Squadra stretch mouwloos vest geel heren 18% Korting Castelli Squadra stretch mouwloos vest geel heren (4521512-032)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€59,95

€48,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Gobik Eminent 2.0 Royal Black fietsvest unisex Gobik Eminent 2.0 Royal Black fietsvest unisex (10-04-029-002)

Het Gobik Eminent 2.0 Royal Black fietsvest is ontworpen voor koude tot zeer koude ritten en dagen met sterke temperatuurwisselingen. Dit vest biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, dankzij een DWR-behandeling die water afstoot. De innovatieve Polartec® Alpha® binnenisolatie houdt je comfortabel warm en zorgt tegelijkertijd voor uitzonderlijke ademend vermogen, ideaal voor vroege ochtenden of koele bergafdalingen. In deze vernieuwde versie is de pasvorm verbeterd voor extra comfort en een perfecte aansluiting op het lichaam.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€164,95

 (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack donkerblauw dames 34% Korting Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack donkerblauw dames (4520554-070)

Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,95

€164,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas dames Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas dames (10-03-038-002)

De Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli Aero race lange mouw jersey light black heren 15% Korting Castelli Aero race lange mouw jersey light black heren (4524575-085)

Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€159,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren 23% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren (4522511-458)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€229,95

€174,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Agu Merano fietsjack zwart/rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.