Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren

11.32.390.1L | Schrijf de eerste review! 99131 99131 7627776004587

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar.

Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam.

De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming.

Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
139,95 €139,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Aanbevolen stoffen
Hoofdpanelen van Breaker stof houden wind en lichte neerslag of wegnevel tegen. Bi-stretch Sens Super inzetstukken aan de zijkanten en mouwen zorgen voor extra elasticiteit en ademend vermogen.

Constructie/ pasvorm
Gesneden in onze gestroomlijnde regularFit met gerangschikte naden om wrijving tussen MILLE-lagen te voorkomen.

Materiaal: 60%PL 30%PA 10%EA

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Windjack
  • Kleur Wit
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Fly Direct jacket lange mouw twilight blue/silver gray 11% Korting Castelli Fly Direct jacket lange mouw twilight blue/silver gray (4524500-456)

De Castelli Fly Direct jacket lange mouw biedt een ultralichte constructie met Polartec Alpha Direct isolatie, wat resulteert in een uitzonderlijk warme winterjas. Dankzij het lichte ontwerp kan de jas gemakkelijk opgeborgen worden in een zak of frametas wanneer de temperatuur stijgt. Deze jas is voorzien van een ultralichte, winddichte buitenlaag met een DWR-behandeling, ideaal voor natte wegen of een onverwachte regenbui.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€259,95

€229,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos rich red heren Castelli Espresso vest mouwloos rich red heren (4524509-645)

ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€120,-

 (incl. BTW)

Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack grijs heren 13% Korting Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack grijs heren (4523503-294)

De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers. De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit. Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT. Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€229,95

€199,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs dames Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs dames (4522091-008)

Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack. Het jack heeft een geweldige pasvorm. Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€300,-

 (incl. BTW)

Castelli Slicker Pro fietsjack lange mouw zwart heren 37% Korting Castelli Slicker Pro fietsjack lange mouw zwart heren (4522575-010)

De Castelli Slicker Pro fietsjack is de ideale waterdichte jas als je weet dat je in de regen moet rijden. De profs houden van dit jack omdat het hen droog houdt, ademend is, goed past en zakken heeft. Dit jack is voorzien van een waterdicht stretch zijpaneel, schouders en mouwen voor een nauwsluitende pasvorm. De getapete naden zorgen voor een volledig waterdichte constructie.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€399,95

€249,95

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited Puffy lange mouw fietsjack groen heren 10% Korting Castelli Unlimited Puffy lange mouw fietsjack groen heren (4521507-316)

Dit Castelli Unlimited Puffy fietsjack biedt erg veel isolatie en warmte als je die nodig hebt, maar je bergt het jack ook handig op in bijvoorbeeld je zadeltas of rugtas als je het niet nodig hebt. De buitenlaag is gemaakt van een stof die erg licht is en toch de wind tegenhoudt. Aan de binnenkant is Polartec Alpha Direct de lichtste, meest compacte en meest doorlatende isolatie die op de markt is. Het jack is zo warm als een synthetische stof maar ze heeft geen binnenlaag nodig die het ademende vermogen zou verminderen en alles iets zwaarder zou maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€269,95

€242,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.