Castelli alpha jacket blauw/zwart heren 14502-059  CA14502-010 Uitverkoop

Castelli alpha jacket blauw/zwart heren 14502-059

CA14502-010 | Schrijf de eerste review! 22748 22748 8055688122300

Het Castelli alpha jacket blauw/zwart heren 14502-059 biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen.

Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid.

Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sopasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!

Castelli heeft bij dit jacket een extra isolatie laag toegepast, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€275,-

149,95 €149,95

Je bespaart €125,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli alpha jacket blauw/zwart heren 14502-059

Dit super mooie Alpha jacket biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen. - Zie bijgevoegde video voor een perfect beeld van dit jacket.

Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid. Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sopasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!

Negeer totaal hoe je denkt dat een fiets jacket ontworpen moet worden en maak een compleet herontwerp hoe een jacket wel gemaakt moet worden. De naam Alpha geeft de eerste aan in een serie. In deze serie producten, introduceert Castelli verscheidene nieuwe technieken en stoffen om winter jackets te ontwikkelen.

Castelli concentreert zich op twee eeuwigdurende problemen met jackets en wind shirts voor het wielrennen. Het eerste is bescherming en ventilatie, met de nieuwste stoffen heeft Castelli een winter jacket gemaakt dat je perfect warm zal houden in bijna alle omstandigheden met een losse basis onderlaag. Castelli heeft bij dit jacket een isolatie laag losgelaten, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie. Dit is bijvoorbeeld handig bij het klimmen of andere extra intensieve stukken wanneer je extra ventilatie nodig hebt.

Het tweede probleem waar Castelli zich op heeft gefocust, zijn alle openingen. Om de middel heeft Castelli een nieuwe stof en constructie geintroduceerd die altijd compleet plat ligt, zeer gestroomlijnd is voor aerodynamica, maar die je lichaam zeer goed volgt in elke positie. Op de polsen is het zelfde principe toegepast zodat er geen wind naar binnen kan en de handschoen zeer goed aansluiten op het jackt. Bij de kraag is er een nieuwe constructie toegepast die iedere positie van je lichaam volgt en zo altijd goed aansluit zowel in de zittende als staande positie.

Eigenschappen:
- Extra hoge kraag die beter aansluit, zowel staand als fietsend
- Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is, met stretch in 4 richtingen voor veel bewegingsvrijheid
- Goede ventilatie, goede vochtafvoer dankzij verschillende lagen
- Asymmetrischede externe YKK Vislon rits die makkelijk open gaat
- Goed sluitende en beweegbare onderkant van het jacket
- Strakke pasvorm om de polsen zodat de handschoenen perfect passen
- Stretch stoffen die voor een goede close-to-body pasvorm geven maar op veel lichaam types past
- Ventilatie aan de achterkant
- Castelli siliconen gripper om de buik die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Zak me rits op de voorkant
- Drie achterzakken
- Achterzak met rits en reflecterende band
- Gewicht: 430 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 0 - 12 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw zwart heren 42% Korting Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw zwart heren (1120513-002)

De Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw is zeer praktisch. Doordat er stratisch gebruik gemaakt is van de Softshell stof biedt deze fietsjas uitstekende bescherming tegen alle weersomstandigheden. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€139,95

€79,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje/zwart dames 10% Korting Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje/zwart dames (4522544-857)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

€179,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Gobik Skimo Pro Ink Black thermische fietsjas heren Gobik Skimo Pro Ink Black thermische fietsjas heren (10-03-001-052)

De Gobik Skimo Pro Ink Black thermische fietsjas is ideaal voor koude temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze jas is perfect voor regelmatige ritten in koude klimaten en biedt de flexibiliteit om extra lagen toe te voegen voor nog meer warmte. Als absolute favoriet voor de winter combineert hij uitstekend thermisch comfort met een gestroomlijnde pasvorm. De voorkant is voorzien van de eVent® DVStretch™-membraan, die zorgt voor elasticiteit, windbescherming, waterbestendigheid en ademend vermogen. Het ademende, warme rugpaneel houdt de kou buiten en voert zweet effectief af bij intensieve inspanning.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€164,95

 (incl. BTW)

Castelli Espresso air jacket lange mouw belgian blue heren 20% Korting Castelli Espresso air jacket lange mouw belgian blue heren (4524502-424)

Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€159,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack storm blue dames 8% Korting Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack storm blue dames (12.30.411.2S)

Ontdek de Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange ritten en basiskilometers onder uitdagende winteromstandigheden. De geüpdate softshell-stoffen op de borst en mouwen combineren stormbestendige bescherming met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepel, laag-volume pasvorm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€274,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Squall shell fietsjack light black/silver gray dames 16% Korting Castelli Squall shell fietsjack light black/silver gray dames (4524539-085)

De Castelli Squall shell fietsjack is ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en compact genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een plotselinge bui of om de kou te verdrijven tijdens je afdaling van de bergen. Supercompacte en lichtgewicht stretch regenjas, perfect om bij elke rit mee te nemen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli alpha jacket blauw/zwart heren 14502-059

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.