Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames

17537-003 | Schrijf de eerste review! 34572 34572 8055688543174

Het Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames levert maximale warmte met minimaal gewicht voor ritten in koel en koud weer, met een mooie dames pasvorm.

PrimaLoft isolatie levert warmte, terwijl het ademend vermogen behouden blijft en het jacket gemakkelijk gewassen kan worden.

De buitenlaag is zowel waterafstotend als windproof.

Het jacket is zo warm, dat Castelli luchtgaten heeft moeten toevoegen om je te beschermen tegen oververhitting.

Het jacket kan zelfs gebruikt worden als een isolatie laag bij extreem koude omstandigheden.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen
219,95 €219,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames

Eigenschappen:
- Maximale warmte met minimaal gewicht
- PrimaLoft isolatie en geweven binnenvoering
- Nylon ripstop buitenlaag om de wind buiten te houden
- Luchtgaten om vocht te laten ontsnappen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen op de rug voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 258 gram (maat S)
- Maten: S-XL
- Temperatuur bereik: 5-12 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 5*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 3*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Zilver
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Core Bike Subz fietsjack sulfur tide dames 16% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack sulfur tide dames (1911430-909698)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Fly Direct jacket lange mouw light black/dark grey heren 11% Korting Castelli Fly Direct jacket lange mouw light black/dark grey heren (4524500-085)

De Castelli Fly Direct jacket lange mouw biedt een ultralichte constructie met Polartec Alpha Direct isolatie, wat resulteert in een uitzonderlijk warme winterjas. Dankzij het lichte ontwerp kan de jas gemakkelijk opgeborgen worden in een zak of frametas wanneer de temperatuur stijgt. Deze jas is voorzien van een ultralichte, winddichte buitenlaag met een DWR-behandeling, ideaal voor natte wegen of een onverwachte regenbui.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€259,95

€229,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Aria fietsvest mouwloos zilver dames 10% Korting Castelli Aria fietsvest mouwloos zilver dames (4520088-870)

Het Castelli Aria fietsvest is het lichtste en meest winddichte vest van Castelli. Dit vest is ontworpen om de wind aan de voorkant volledig tegen te houden en de achterkent heeft juist een ademend vermogen. Het zal u verbazen hoeveel warmer u het heeft met dit vest over uw fietsshirt. Doordat het vest zich goed aansluit op uw lichaam, heeft u geen last van wapperende stof en doordat dit stretch is, voelt het vest niet te strak. Wanneer u het vest niet meer nodig heeft, is deze gemakklijk en compact op te bergen in bijvoorbeeld de zak van uw fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos zwart heren 10% Korting Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos zwart heren (11.34.382.18)

Het Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos combineert de verhoogde bescherming aan de voorzijde, met de verhoogde ademende eigenschappen aan de achterzijde. Hierdoor is het vest veelzijdiger dan elk ander Mille vest dat Assos ooit gemaakt heeft. Het heeft 2 nieuwe technologieën: een winddicht, waterdicht en thermisch membraan van de nieuwe AIRBLOCK-lijn aan de voor- en zijkanten. Daarnaast het nieuwe Ventamesh textiel aan de achterzijde van het vest. Dit heeft een ademend vermogen en zorgt voor de juiste warmteafvoer om het ideale persoonlijke microklimaat te behouden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€179,95

€161,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS lange mouw fietsjack rood heren 40% Korting Castelli Perfetto RoS lange mouw fietsjack rood heren (4519500-622)

De Castelli Perfetto RoS fietsjack blinkt in veel omstandigheden uit, dankzij de geweldige pasvorm, volledige wind bescherming, de flexibiliteit van de stof en het beste ademend vermogen in zijn klasse. De nadruk van de jas ligt bij het comfort tijdens droog weer, maar mocht je nou toch in een regenbui terecht komen, is deze jas alsnog uiterst geschikt. De kenmerken van de Perfetto zijn een uitstekende pasvorm, gemakkelijk schuifbare rits, lange flap tegen opspattend water van een nat wegdek, een reflecterend rug paneel met een bescheiden ontwerp. Deze jas hoort eigenlijk bij de uitrusting van elke wielrenner. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Castelli Slicker Pro fietsjack lange mouw zwart heren 37% Korting Castelli Slicker Pro fietsjack lange mouw zwart heren (4522575-010)

De Castelli Slicker Pro fietsjack is de ideale waterdichte jas als je weet dat je in de regen moet rijden. De profs houden van dit jack omdat het hen droog houdt, ademend is, goed past en zakken heeft. Dit jack is voorzien van een waterdicht stretch zijpaneel, schouders en mouwen voor een nauwsluitende pasvorm. De getapete naden zorgen voor een volledig waterdichte constructie.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€399,95

€249,95

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.