Castelli Segno jacket rood heren 15523-023

CA15523-023 22961 22961 8055688122096 9.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Castelli Segno jacket rood heren 15523-023 is niet precies waar de profs mee rijden.

Sommige van ons krijgen het te warm tijdens het fietsen in deze Pro jackets, vanwege de 'te' warme windstopper. 

Castelli een winterjack ontwikkelt met een Warmer achterzijde, hiermee laat het jack meer wind door zodat de warmte weggevoerd kan worden.

Het Segno Jacket is dus ideaal te dragen tijdens milde omstandigheden in de lente en de herfst, f als je geluk hebt met een zachte Winter!

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€180,-

162 €162,-

Je bespaart €18,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Segno jacket rood heren 15523-023

De Castelli Segno is niet precies waar de profs mee rijden. De Cannondale-Garmin Pro Cycling Team en Team MTN Qhubeka profs rijden graag met Castelli's full Windstopper jacks. Maar zij hebben dan ook 5% lichaamsvet of minder. Sommige van de rest van ons krijgen het te warm tijdens het fietsen in deze Pro jackets.

Daarom heeft Castelli een winterjack ontwikkelt met een Warmer achterzijde. Hiermee laat het jack meer wind door zodat de warmte weggevoerd kan worden. Het Segno Jacket is dus ideaal te dragen tijdens milde omstandigheden in de lente en de herfst. Of als je geluk hebt met een milde Winter!

Eigenschappen:
- Windstopper X-fast stof op voorzijde en armen
- Warmer stof op de achterzijde voor perfecte warmte en adembaarheid
- Silicone gripper om middel om jacket op de plek te houden
- Anatomische pasvorm voor fijne fietshouding
- Volledige lengte YKK vislon rits
- Hoge Thermoflex kraag
- Thermoflex zijpanelen voor adembaarheid
- 3 achterzakken
- Reflecterende tabs op achtezijde voor zichtbaarheid
- Gewicht; 440g (large)
- Maten; S-3XL
- Temperatuur bereik; 6-15 graden

Windstopper X-Fast: De stof biedt volledige winddichte bescherming, maar blijft erg goed ademend. De binnenzijde van de stof is geborsteld en zorgt voor uitstekende isolatie. Tevens voorkomt de geborstelde stof vochtopbouw achter de winddichte laag, maar transporteert deze het vocht naar buiten. De buitenzijde is behandeld met een waterafstotende finish.

Warmer: Deze stof doet exact wat de naam al doet vermoeden, het houdt je warm tijdens inspanning. De fleece binnenzijde houdt je warm, terwijl de 100% polyester vezels snel zweet afvoert. Deze stof is ideaal voor de tussen temperaturen in het voor- en najaar, waar warmte-isolatie en vochtafvoer van even groot belang zijn.

Thermoflex: Gevoerde fleecestof die je warm houdt. De stof is erg rekbaar, maar biedt toch steun om de jas op zijn plaats te houden. De Thermoflex stof biedt iets minder warmte dan de Thermoflex Core2 stof.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas heren Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas heren (10-03-037-002)

De Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex (10-05-006-006)

De Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack grijs dames 41% Korting Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack grijs dames (4523540-048)

De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.

Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.

Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€174,95

  Je bespaart €125,- (incl. BTW)

Castelli Aria shell fietsjack lange mouw dark grey dames 15% Korting Castelli Aria shell fietsjack lange mouw dark grey dames (4520089-030)

De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€129,95

€109,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas zwart/roze dames 14% Korting Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas zwart/roze dames (1910559-486999)

De Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas is water- en winddicht met uitstekende ventilatie. Craft heeft deze fietsjas ontworpen voor het rijden in natte omstandigheden in hoge intensiteit. Deze geavanceerde fietsjas is gemaakt van water- en winddicht, lichtgewicht materiaal en heeft gesealde naden voor uitgebreide bescherming tegen het weer. Het hoge stretchgehalte zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. De fietsjas is op te bergen zijn eigen achterzak - met rits - en is gemakkelijk op te bergen in de zak van een fietsshirt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos UMA GTV C2 spring/fall fietsjas alchemy purple dames 11% Korting Assos UMA GTV C2 spring/fall fietsjas alchemy purple dames (12.30.397.7E)

Ontdek de Assos UMA GTV C2 spring/fall fietsjas. Onze iconische Spring Fall Jacket opnieuw vormgegeven, met een nieuwe, eigen membraanbescherming gecombineerd met ademende thermische isolatie. Perfect afgestemd op variabele koude, natte en winderige omstandigheden met een gestroomlijnde pasvorm die het mogelijk maakt om te combineren met andere lagen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€259,95

€229,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Segno jacket rood heren 15523-023

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.