
Het Craft ADV Essence Hydro Jacket is een heren jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden.
De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht.
Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen.
Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Geschikt voor slecht weer
- Waterdicht
- Verstelbare capuchon
Materiaal: 100% polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS fietsjack is dè jas waarmee je onder de meest uiteenlopende omstandigheden optimaal beschermt bent. Oorspronkelijk ontworpen om te dragen bij koel weer of om me te racen in extreme omstandigheden. Maar in de praktijk overtuigt in bijna alle omstandigheden, dit doet hij dankzij zijn complete winddichtheid, uitstekende pasvorm en uitzonderlijke ademend vermogen. RoS in de naam staat voor Rain or Shine, dit is de vierde generatie van het Perfetto jacket en er zijn dit keer flink wat verbeteringen door gevoerd. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€134,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Het Gobik Plus 2.0 vest mouwloos is een lichtgewicht, winddichte bodywarmer met aerodynamische pasvorm. Ideaal voor frisse ochtenden, afdalingen en wisselvallig weer. Compact opvouwbaar in de zijzak en gemakkelijk mee te nemen. De strakke snit sluit perfect aan over een fietsshirt, zonder bewegingsvrijheid te beperken. Mesh op de rug zorgt voor ventilatie bij inspanning, terwijl twee rugopeningen snelle toegang geven tot je shirtzakken.
(incl. BTW)
Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack.
Het jack heeft een geweldige pasvorm.
Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Assos Equipe RS Johdah winter S9 Targa fietsjack is een tweede-huid winterjas voor trainingen in koude omstandigheden. De ademende isolatie regelt actief de temperatuur en de vochtregulatie op basis van je inspanningsniveau. Misschien heeft de aeroFit van onze zomerzware RS-serie ons verwend, maar Assos vind de lompe, slecht passende jassen voor het winterfietsen onaanvaardbaar. Omdat we Assos zich realiseerde de race-fit ambities een geheel nieuwe lijn warme en weerbestendige softshells vereisten, ontwikkelden we de SPHERE serie, die onze Stratagon lijn vervangt.
€719,95
€649,-Je bespaart €70,95 (incl. BTW)
Het Sportful Reflex fietsjack is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft ADV Essence Hydro Jacket juniper heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.