Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket astro multi dames  1912467-421007 10% Korting

Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket astro multi dames

1912467-421007 | Schrijf de eerste review! 93338 93338

Het Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket is een functioneel jack met capuchon met volledige ritssluiting, ontworpen voor alle soorten trainingen in koude omstandigheden.

Dit geavanceerde trainingsjack is gemaakt van een zachte, warme en gerecyclede jerseystof en heeft een windbeschermende stof op de borst.

Daarnaast heeft het kledingstuk twee steekzakken en een volledig gevoerde, windbeschermende capuchon.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€89,95

80,95 €80,95

Je bespaart €9,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Body van zachte en warme jerseystof van gerecycled polyester
- Windbeschermende stof op de borst van gerecycled polyester
- Volledig gevoerde en windbeschermende capuchon
- Twee zijzakken
- Normale pasvorm

Materiaal:
Body 100% Polyester-gerecycled
Bovenkant body 60% Polyester-gerecycled 40% Polyester

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Combi kleur
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack oranje heren 34% Korting Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack oranje heren (4523505-857)

Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€319,95

€209,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas unisex Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas unisex (10-03-036-002)

De Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€264,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GT spring fall lange mouw jacket fluo geel heren 36% Korting Assos Mille GT spring fall lange mouw jacket fluo geel heren (11.30.344.32)

Het Assos Mille GT spring fall lange mouw jacket is een lichtgewicht jacket met windbescherming voor lange ritten in de onberekenbare lente/herfst. Dankzij het lichte gewicht is het jacket zeer pakbaar, om mee te nemen bij een breed scala aan weersomstandigheden. Ter hoogte van de maagstreek is gebruik gemaakt van materiaal dat isoleerd, maar toch over een hoog ademend vermogen beschikt. Het hoogste niveau aan ademend vermogen en stretch op het achterpaneel zorgt voor extra comfort.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€119,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Assos Uma GT winter EVO fietsjack paars dames 46% Korting Assos Uma GT winter EVO fietsjack paars dames (12.30.369.4B)

De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€139,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos vivid orange/dark gray heren 10% Korting Castelli Espresso vest mouwloos vivid orange/dark gray heren (4524509-863)

ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Gobik Armour 2.0 thermische fietsjas ultrablue unisex Gobik Armour 2.0 thermische fietsjas ultrablue unisex (10-03-036-003)

De Gobik Armour 2.0 Ultrablue thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€264,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket astro multi dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.