Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren

10-03-037-004 | Schrijf de eerste review! 106537 106537

De Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen.

Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft.

Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS.

Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen
189,95 €189,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 5-15 °C
- Gewicht: 230 gram
- Pasvorm: Perfect fit

Materiaal:
- No1: 85% NY, 15% EA; No2: 70% PA, 30% EA; No3: 80% PA, 20% EA

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Gobik 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Uma GT winter EVO fietsjack stone blue dames 26% Korting Assos Uma GT winter EVO fietsjack stone blue dames (12.30.369.2A)

De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€189,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Assos UMA GT C2 wind fietsvest zwart dames 9% Korting Assos UMA GT C2 wind fietsvest zwart dames (12.34.391.18)

De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€99,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack zwart heren 15% Korting Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack zwart heren (11.30.373.18)

Het Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack is een lichtgewicht isolatie en waterafstotende fietsjack waarmee u de totale comfort op de fiets behoudt. In de löwenkralle heeft Assos de oplossing ontworpen die ervoor zorgt dat u nooit zonder zit. De hoofdstof, het nieuwe PAVE rip-stop geweven textiel, biedt een comfortabele, veelzijdige barrière tegen slijtage, wind en water. Wanneer het fietsjack niet nodig is, kan de löwenkralle worden opgeborgen in zijn eigen waterafstotende zak en aan de bar worden bevestigd, klaar om te worden ingezet wanneer de omstandigheden dat vereisen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€344,95

€289,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Sportful Super fietsjas lange mouw zwart heren 50% Korting Sportful Super fietsjas lange mouw zwart heren (1120511-002)

De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€99,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack groen heren 10% Korting Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack groen heren (4522507-075)

Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag.  Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€359,95

€323,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack zwart heren 29% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack zwart heren (1911169-999000)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€84,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.