
De Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas is ontworpen voor koele temperaturen met wind en gematigde tot zware regen.
Deze jas is volledig waterproof, zeer ademend en volledig geseald. EXO is onze oplossing voor fietsen in extreme regenachtige omstandigheden.
Gemaakt met de eVent® DVstorm™-membraan en een unieke combinatie van gelamineerde stoffen, biedt hij een uitstekende bescherming tegen water en wind, terwijl hij een breed thermisch bereik handhaaft.
Dankzij de goede elasticiteit en het lichte gewicht kan de jas eenvoudig worden opgevouwen en meegenomen op lange ritten of bikepacking-avonturen.
In deze nieuwe versie hebben we het patroon aangepast voor verbeterd comfort, toegevoegd rugzakken en een nieuwe taille.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 5-15 °C
- Gewicht: 230 gram
- Pasvorm: Perfect fit
Materiaal:
- No1: 85% NY, 15% EA; No2: 70% PA, 30% EA; No3: 80% PA, 20% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€349,95
€199,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€144,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Fusion S1 Cycling Vest is een praktisch en veelzijdig unisex fietsvest voor alle soorten training het hele jaar door.
Het is een zeer licht en echt handig om mee te nemen in de zak voor extra bescherming tijdens weersveranderingen.
De voorkant van het vest is winddicht en waterafstotend.
De achterkant bestaat uit een hoogelastisch, ademend mesh-paneel dat helemaal tot aan de kraag reikt, zodat het vest in fietspositie nauwsluitend is met een comfortabele pasvorm zonder te strak te zitten.
De binnenkant van de kraag is zacht en vochtregulerend. Het vest heeft een stevige rits met een winddichte achterkant en is onderaan afgewerkt met een elastische siliconen grip.
(incl. BTW)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€59,95
€48,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
Het Castelli Goccia fietjsack is volledig waterdicht en door de stretch pasvorm zorgt de fietsjas voor aerodynamische prestaties en comfort. Door de Tempesta Stretch is de jas volledig waterdicht en de four-way stretch zorgt dat de jas geschikt is voor elk lichaamstype. De stof is naar de specificaties van Castelli ontwikkeld om volledig waterdicht te zijn, comfortabel, flexibel en om compact meegenomen te kunnen worden. Het is de bedoeling om deze fietsjas over uw fietsshirt heen te dragen en daarom is de constructie geminimaliseerd en zijn de externe zakken weggelaten. De fietsjas is voorzien van reflectie, de rits bedekt om water te weren en er zit op de rug extra ventilatie om oververhitting te voorkomen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€124,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.