Sportful Giro softshell jacket zwart/groen heren

1101824-287 | Schrijf de eerste review! 34252 34252 8055688479114

Het Sportful Giro softshell jacket zwart/groen heren beschermt tegen koude omstandigheden.

Zo vindt je in dit jack het Thermodrytex Plus, TDT XP en Soft Shell materiaal terug, wat voor extra warmte zorgt.

Daarnaast bieden deze materialen ook goede vochtregulerende eigenschappen en protectie tegen de wind, zodat het rijcomfort altijd hoog blijft.

Dit jack stretch goed met het lichaam mee en samen met de elastische tailleband geniet je daarom van een comfortabele pasvorm.

Het jacket beschikt over verschillende reflecterende details voor een betere zichtbaarheid in het donker.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
119,95 €119,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sportful Giro softshell jacket zwart/groen heren

Eigenschappen:
- Warm fietsjack voor heren
- TDT XP materiaal op de rug voor extra warmte
- Warm Thermodrytex Plus materiaal met een waterafstotende werking
- Windbestendig ontwerp dankzij Soft Shell membraam
- Uitstekende vochtregulerende eigenschappen
- Elastische tailleband voor een optimale pasvorm
- Volledige, stevige YKK ritssluiting op de voorkant
- Drie ruime opbergzakken op de rug
- Reflecterende details verhogen de zichtbaarheid en veiligheid
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 415 gram
- Temperatuur bereik: 5 - 15 graden
- Isolatie: 4*
- Water bescherming: 1*
- Wind bescherming: 3*
- Ademend vermogen: 3*

Soft Shell Stretch
Dit membraan is speciaal ontwikkeld voor sporten in koude omstandigheden. Winddicht, waterbestendig en goed ademend: het zijn allemaal kenmerken van deze technologie. Dankzij de fleece binnenzijde wordt het lichaam heerlijk warm gehouden, terwijl het stretch vermogen zorgt voor een comfortabele pasvorm.

Thermodrytex Plus
Dit stretch materiaal kent een dikke fleece binnenlaag die veel warmte biedt. Het nylon en de lycra houden de stof flexibel, wat het comfort ten goede komt. Het materiaal kent een waterafstotende afwerking.

TDT XP
Dit materiaal stretcht twee kanten op en biedt veel warmte en tegelijkertijd een goed vochtregulerend vermogen.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Sportful
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Sportful winter 2018
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GT C2 wind fietsvest zwart heren Assos Mille GT C2 wind fietsvest zwart heren (11.34.389.18)

De Assos Mille GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de MILLE GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€114,95

 (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack zwart heren 42% Korting Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack zwart heren (4520503-851)

Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€149,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Gobik Pluvia 2.0 True Black waterdichte fietsjas heren Gobik Pluvia 2.0 True Black waterdichte fietsjas heren (10-05-009-001)

De Gobik Pluvia 2.0 True Black fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€89,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack black serie heren 23% Korting Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack black serie heren (11.30.410.18)

Ontdek de Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor de zwaarste, meest extreme winteromstandigheden. De vernieuwde constructie vermindert het volume en de nieuwe textielen verhogen de adembaarheid en elasticiteit, terwijl ze volledige bescherming tegen stormen behouden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€389,95

€299,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack groen dames 27% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack groen dames (4522543-363)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€219,95

€159,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack groen heren 26% Korting Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack groen heren (4520503-363)

Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€189,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Giro softshell jacket zwart/groen heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.