Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw Alchemy purple heren

11.24.360.7E | Schrijf de eerste review! 104177 104177

Ontdek de Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw.

Thermoregulatie voor duurtraining in koele omstandigheden, opnieuw ontworpen met extra isolatie en een minder beperkende, beter te combineren constructie.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Levering binnen 2-4 werkdagen
179,95 €179,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

ACHTER HET PRODUCT
Ademend, matig geïsoleerd en sneldrogend, de nieuw geüpdatete GT Spring Fall Jersey C2 zorgt voor comfort door een comfortabel, droog microklimaat te behouden in koude omstandigheden zonder benauwd te worden als de dag warmer wordt. De mouwen zijn nu volledig vervaardigd uit RX-materiaal, wat de thermoregulatie verbetert voor koelere omstandigheden. Verbeteringen in de pasvorm rond de borst, schouders en buik verhogen het comfort, zowel off-bike als in een meer rechtopstaande, op uithoudingsvermogen gerichte rijpositie. De mouwen zijn afgewerkt met strakke, race-geïnspireerde raw-cut manchetten, waardoor er minder volume is voor het dragen onder handschoenen of jassen. Voor rijden in omstandigheden met weinig licht is de achterzoom voorzien van reflecterende details, en een geïntegreerd brillenvak op de rechter mouw biedt opbergruimte voor zonnebrillen.

WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor langdurig comfort op koele dagen, combineer met de GT Knickers C2 of GTS Spring Fall Bib Shorts C2, en bewaar een regenjas of vest met Spring Fall ASSOSOIRES in de zakken.

VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
De 250g/m² RX-stof op het voorpaneel combineert extra thermische isolatie met slijtvastheid en ademend vermogen voor snel drogen. De zakken zijn verbeterd met Sens Strong, een 218g/m² textiel waarvan de honingraatstructuur volledig geladen zakken ondersteunt. Beide textielen bieden UPF 50+ bescherming.

CONSTRUCTIE/PASVORM
De herziene MILLE GT regularFit vermindert beperking rond de borst terwijl het een gestroomlijnd silhouet behoudt voor gelaagdheid. Ingezette mouwen zorgen voor een volledig bewegingsbereik in agressieve of rechtopstaande rijposities.

TECHNISCHE KENMERKEN
- zeroPressure Waist: Een zachte, zeer elastische tailleconstructie die het comfort en de ondersteuning rond de buik verbetert, zonder druk of knellen.
- Triple Ramp Pockets: Flexibele stoffen panelen in de zakken creëren "deksels" die de inhoud beveiligen en stabiliseren, terwijl ze beschermen tegen neerslag of opspattend water.
- Brillenhouder: Biedt veilige opbergruimte voor een bril op de rechter mouw.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Paars
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS blauw dames 31% Korting Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS blauw dames (12.20.313.2L)

Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€74,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Gobik Hyder fietsshirt lange mouw cheddar heren Gobik Hyder fietsshirt lange mouw cheddar heren (10-01-080-004)

Het Gobik Hyder fietsshirt lange mouw is perfect voor frisse lentedagen en herfsttrainingen. De lichte, ademende stof met microfleece binnenkant houdt je warm zonder oververhitting. De aansluitende pasvorm biedt ruimte voor een ondershirt, en mesh onder de armen zorgt voor ventilatie. De trui heeft drie achterzakken (twee met GRS) en een zijzak van mesh. Afgewerkt met laser-cut manchetten, een verborgen rits en reflecterende details voor extra zichtbaarheid.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€87,95

 (incl. BTW)

Castelli Pro thermal Mid korte mouw fietsshirt donkergrijs heren 35% Korting Castelli Pro thermal Mid korte mouw fietsshirt donkergrijs heren (4522520-030)

Het Castelli Pro thermal Mid fietsshirt geeft je extra warmte tijdens de koude winter en herfstdagen, en dat komt door de stof. Vergeleken met de Castelli Warmer-stof, is dit fietshirt lichter gemaakt en wat elastaan toegevoegd voor meer rekbaarheid. Het shirt beschikt ook over een aerodynamische en strak sluitende pasvorm maar het shirt voelt niet strak aan. Een reflecterende streep op de zak zorgt voor meer zichtbaarheid met weinig licht. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€64,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli Endurance pro korte mouw fietsshirt zwart heren 18% Korting Castelli Endurance pro korte mouw fietsshirt zwart heren (4522016-085)

De Castelli Endurance pro is enorm comfortabel en dat komt door de dicht op het lichaam zittende pasvorm met rekbare stoffen zodat het niet strak aanvoelt. Vier verschillende stoffen houden je droog terwijl ze elk temperatuurbereik van mild tot heet dekken. En extra comfort zit hem in details zoals de flap achter de rits om je nek te beschermen en de stretch mouwen met onafgewerkte randen die nooit binden of vernauwen. De zakken hebben Castelli's drop-pocket ontwerp, waardoor de zakken lager op de rug zitten en makkelijker toegankelijk zijn. Er is zelfs een vierde zak met rits voor waardevolle spullen. Het fietsshirt is ook zeer aerodynamisch, met name door de mouwen en schouders, die zijn voorzien van dezelfde stof die wordt gebruikt op verschillende generaties van onze pro-niveau race jerseys. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€89,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Espresso fietsshirt korte mouw paars dames Castelli Espresso fietsshirt korte mouw paars dames (4524054-538)

Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.

Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.

Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.

De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.

Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€120,-

 (incl. BTW)

Castelli climbers a/c jersey fietsshirt korte mouw wit heren Castelli climbers a/c jersey fietsshirt korte mouw wit heren (4525011-870)

De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€99,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw Alchemy purple heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.