
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie.
Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners.
Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
€109,95
€71,95Je bespaart €38,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Aanbevolen stoffen:
- De Dual tex breisel stof is zeer goed ademend, snel drogend en super licht in gewicht.
Constructie/fit:
- Het is de klassieke regularfit pasvorm, maar nu volledig vernieuwd met de raw-cut mouwconstructie die gemaakt is van de ultra zachte en stretchy stof die Assos gebruikte bij de vorige fietsshirts. De constructie is stikselvrij en dat zorgt voor een zo soepel mogelijke overgang tussen de stof op uw armen en een perfecte pasvorm als u uw armen uitstrekt aan het stuur.
Techniek:
- Raglan snit: een mouwontwerp wat vrij is van een traditionele schoudernaad en deze loopt door tot aan de nek voor meer bewegingsvrijheid.
- Triple Ramp Pockets: een opbergsysteem met 3 zakken met sluiting die optimaal geplaatst zijn snel en gemakkelijk bij te kunnen zonder verlies van veiligheid en stabiliteit.
- Rits over de volledige lengte: dankzij een lichtgewicht rits over de hele lengte met camlock is het fietsshirt gemakkelijk open te doen als u het warm heeft.
Materiaal samenstelling:
75% polyester, 13% polyamide, 12% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Superleggera 3 fietsshirt is zo licht mogelijk gemaakt zonder dat dit ten koste is gegaan van de UV bescherming en andere handige functies zoals een sleutelzakje met rits. Met de horizontale strepen die een groot ademend vermogen en rekbaarheid geven en tegelijkertijd een goede ondersteuning voor de zakken bieden. Dit is gelukt door gebruik te maken van een nieuwe stof genaamd Oltre. De Mesh-stof is geweven in horizontale strepen die het shirt van een groot ademend vermogen en goede rekbaarheid voorziet met tegelijkertijd de juiste stevigheid
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het Castelli Espresso Fietsshirt lange mouw heeft een hoog ademend vermogen en voert transpiratievocht goed af.
Het heeft een volledige ritssluiting waardoor je het shirt gemakkelijk aan- en uittrekt.
Aan de achterkant is hij voorzien van drie steekzakken, waarin je eenvoudig wat kleine accessoires kan meenemen.
De achterkant is iets langer dan de voorkant, zodat je rug ook in fietshouding goed bedekt blijft.
Door de nauwsluitende, aerodynamische pasvorm zit dit hoogwaardige shirt perfect en heb je optimale bewegingsvrijheid.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence Singlet is een zacht en functioneel singlet gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training singlet een scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
€34,95
€27,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
(incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€81,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS paars dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.