Castelli Aero race W jersey pastel blauw dames 16053-069

CA16053-069 | Schrijf de eerste review! 29472 29472 8055688217792

De Castelli Aero race W jersey pastel blauw dames 16053-069 is tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties, comfort en duurzaamheid. 

De windtunnel tests tonen aan dat dit model 12 watts sneller is bij 40 km/u dan het 2013 model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013.

Deze dames specifieke versie van de aero rac 5.1 is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 98 gram voor maat S en ten opzichte van het 2015 model met extra duurzaamheid en comfort. 

Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt, waardoor het extreem snel droogt.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen
99,95 €99,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Aero race W jersey pastel blauw dames 16053-069

Na de introductie van de aero shirts in het professionele wielrennen, is Castelli de Aero race blijven door ontwikkelen met het Rosso Corsa label. Terwijl het Aero Race 5.0 shirt tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties was, biedt het nieuwe 5.1 model dezelfde aerodynamica maar met extra comfort een duurzaamheid. De windtunnel tests tonen aan dat dit model 12 watts sneller is bij 40 km/u dan het 2013 model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013. Deze dames specifieke versie van de aero race 5.1 echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 98 gram voor maat S. Daardoor is hij bijna zo licht als de Climber's Jersey maar aanzienlijk meer aerodynamisch. Net als de doorsnee wielrenner, willen de professionele wielrenners ook een comfortabel shirt dat snel opdroogt.

De lichtgewichte polyester stoffen in dit shirt zorgen voor beide en is daarom ook een zeer goede keuze voor wedstrijden in natte en/of koele omstandigheden. De compressie band om de buik zorgt ervoor dat het shirt op zijn plek blijft zitten, onafhankelijk van hoeveel er in de zakken is gestopt. Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dry gebruikt en dat heeft tevens Prosecco behandeling ondergaan, waardoor het extreem snel droogt. De Castelli Free Aero Race Jersey FZ is uitgevoerd met een volledige YKK Camlock Zipper. De onderkant van het shirt is voorzien van een siliconen elastische gripper, die het shirt perfect op zijn plaats houdt. De mouwen zijn afgewerkt met een Giro3 elastiek, zeer plat met een naadloze aerodynamische aansluiting op de arm. De Castelli Aero Race Jersey is iets dat je moet ervaren!

Eigenschappen:
- Dames specifieke versie van de Aero 5.1 jersey
- Velocity dry stof aan de voorkant
- Mesh armbanden
- Compressie band om de buik om het shirt op zijn plek te houden
- Siliconen elastische grippers
- Volle lengte YKK camlock rits
- 3Dmesh stof op de achterkant voor continu koeling
- Reflecterende delen
- Maten: S-XL
- Gewicht: 98g (maat S)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli zomer 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Avalon Ink Black fietsshirt lange mouw unisex Gobik Avalon Ink Black fietsshirt lange mouw unisex (10-01-099-002)

Het Gobik Avalon Ink Black fietsshirt biedt ideale bescherming voor het fietsen in de tussenliggende seizoenen, zonder te veel warmte te genereren. Dit model is eenvoudig te combineren met andere kledingstukken, is lichtgewicht en veelzijdig, en voelt bijzonder zacht aan dankzij het hoogwaardige, stevige materiaal. De verfijnde structuur zorgt voor geavanceerde aerodynamica en een eigentijdse stijl. Dit shirt is perfect voor reguliere trainingen en ritten bij koelere temperaturen in de lente en herfst. Je kunt het gemakkelijk dragen met een vest of als tweede laag onder een winterjas.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€94,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw grijs/zwart heren 10% Korting Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw grijs/zwart heren (11.20.321.1g)

Het Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde fietsshirt met korte mouwen tot nu toe. Met de verfijnde body-mapped panelen en nieuw ontwikkelde textielen, in een pasvorm geschikt voor lange afstanden of toegewijde training. Het fietsshirt is voorzien van reflecterende strepen die zorgen voor extra zichtbaarheid bij weinig licht. Dit omdat het fietsshirt zo comfortabel is dat je er vroeg mee vertrekt en laat mee terugkeert. Dit fietsshirt is het toppunt van zelf sponsoring.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€249,95

€224,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Superleggera 3 korte mouw fietsshirt lichtblauw heren 10% Korting Castelli Superleggera 3 korte mouw fietsshirt lichtblauw heren (4523011-486)

De Castelli Superleggera 3 fietsshirt is zo licht mogelijk gemaakt zonder dat dit ten koste is gegaan van de UV bescherming en andere handige functies zoals een sleutelzakje met rits. Met de horizontale strepen die een groot ademend vermogen en rekbaarheid geven en tegelijkertijd een goede ondersteuning voor de zakken bieden. Dit is gelukt door gebruik te maken van een nieuwe stof genaamd Oltre. De Mesh-stof is geweven in horizontale strepen die het shirt van een groot ademend vermogen en goede rekbaarheid voorziet met tegelijkertijd de juiste stevigheid

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€129,95

€116,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt blauw heren 22% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt blauw heren (4522513-414)

Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€139,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Premio fietsshirt korte mouw blauw dames Castelli Premio fietsshirt korte mouw blauw dames (4523035-424)

De Castelli Premio fietsshirt korte mouw is gemaakt als perfecte aanvulling op de Premio Black Bibshort. Voor de Premio W Jersey is gebruik gemaakt van de technologie en stoffen van de bibshort om een stuk te creëren met uitstekende aerodynamica, comfort, duurzaamheid en stijl. De Mouwen zijn van hetzelfde geribde stof gemaakt als de bibshort. Hierdoor blijft deze goed zitten zonder dat het te strak aanvoelt.  De stretch geweven stof op de romp is zacht met genoeg stretch om het precies zo te laten passen als u zelf wilt. Op de rug zitten drie zakken die laag genoeg zitten om gemakkelijk spullen in op te bergen.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€159,95

 (incl. BTW)

Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw belgisch blauw heren 10% Korting Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw belgisch blauw heren (4524009-424)

De Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw combineert het uiterlijk van een klassieke trui met de moderne prestaties die je gewend bent van Castelli. Lichtgewicht, sneldrogend functioneel materiaal zorgt voor ademend vermogen en comfort tijdens zomerse ritten. De driedelige achterzak en een kleine zak met ritssluiting bieden voldoende opbergruimte voor belangrijke spullen. Reflecterende designelementen zorgen voor veiligheid bij slecht zicht. Met zijn nauwsluitende pasvorm en klassieke, tijdloze ontwerp is dit shirt een elementaire must-have voor ambitieuze fietsers. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€100,-

€89,95

  Je bespaart €10,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Aero race W jersey pastel blauw dames 16053-069

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.