
Castelli heeft de Castelli Entrata VI een update gegeven waardoor hij nu ook voorzien is van alle nieuwste technieken uit fietswereld.
Als basisstof biedt het getextureerd polyester een uitstekend vochttransport wat u in bijna alle omstandigheden droog zal houden.
Rond de schouders, langs de mouwen en op de zijpanelen is het fietsshirt voorzien van AirMesh stof die er voor zorgt dat het shirt niet samentrekt en zijn pasvorm houdt.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€79,95
€49,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- De basisstof voert vocht super snel af
- Bedrukt, rekbaar gaasmateriaal aan de mouwuiteinde
- De 'stretch' zones op de zijpanelen zorgen voor een goede pasvorm
- YKK Vislon rits over de gehele lengte
- 3 achterzakken
- Reflecterende details
- Temperatuurbereik: 18 - 34 graden
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€114,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Livelli korte mouw fietsshirt heeft vele gelijkenissen met de Squadra Jersey. Dit allround shirt is hier ook op gebaseerd.
Deze Jersey bied een perfecte pasvorm. Tevens droogt deze snel en heeft een uitzonderlijk verfijnde pasvorm.
De hoofdstof ProSecco Micromesh zorgt ervoor dat deze zeer licht aanvoelt en dus ook zeer snel droogt.
De geperforeerde zijpanelen verbeteren het ademend vermogen. De constructie van de mouwen, zonder naden aan de uiteinden, zorgt voor ongeëvenaard comfort. De YKK®-rits en de structuur van de achterzakken zijn trouw.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Dit essentiële Castelli Castelli Fondo 2 fietsshirt is warm en heeft een neutrale pasvorm en reflecterende details. Het fietsshirt is erg functioneel en maakt gebruik van de speciale Castelli Warmer-stof, die dik opgeborsteld is aan de binnenkant, maar de 100% polyester samenstelling houdt in dat ze geen zweet vasthoudt. De banden op de mouwen en de verticale strook op de zak zijn reflecterend voor meer zichtbaarheid als het donker is. Het is ontworpen om er geweldig uit te zien, ongeacht of je het al dan niet onder een vest draagt.
€109,95
€84,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Climber's 3.0 is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen. En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet. De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen. De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GTO Lange arm Jersey C2 Ultiem Comfort & Functionaliteit. De MILLE GTO LS Jersey is de meest geavanceerde lange mouw jersey in de MILLE-lijn. Ontworpen voor optimale prestaties en bescherming in gematigde en warme omstandigheden, biedt deze jersey uitgebreide UV-bescherming (UPF 50+), actieve verkoeling dankzij Cold Black-technologie, en een elegante, rimpelvrije pasvorm.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Entrata VI korte mouw fietsshirt zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.