
Ontdek de Castelli Espresso thermal jersey lange mouw.
Warm, zacht en comfortabel.
Drie eigenschappen die elk goed thermoshirt zou moeten hebben.
Het Espresso Thermoshirt heeft het allemaal.
De luxueus zachte stof voelt heerlijk aan op de huid, terwijl het je warm en, vooral, comfortabel houdt.
Het fleece-gevoerde materiaal is niet alleen zacht en warm, maar biedt ook stretch voor comfort en een perfecte pasvorm.
Het shirt heeft drie achterzakken en een vierde zak met ritssluiting voor waardevolle spullen.
De volledige YKK Vislon rits met gemakkelijk te gebruiken ritstrekkers zorgt voor gebruiksgemak.
Een elastische taille met siliconen houdt het shirt op zijn plaats, en een reflecterend tabje zorgt voor extra zichtbaarheid.
€140,-
€114,95Je bespaart €25,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Espresso Thermoshirt wordt je nieuwe favoriete lange mouwen shirt. We hebben de stof ontwikkeld om een nauwsluitende pasvorm te bieden zonder dat het strak of beperkend aanvoelt. De stof is goed ademend en houdt je toch warm. We hebben ons daarna gericht op de taille en zakken, zodat je de zakken vol kunt laden voor een lange dag zonder dat er iets verschuift. Er is ook een vierde zak met ritssluiting voor je waardevolle spullen. Ten slotte hebben we een beproefde, volledige YKK Vislon rits gebruikt. Gezien hoe fijn dit shirt aanvoelt en presteert, weten we zeker dat dit je nieuwe favoriete lange mouwen shirt zal worden. Want Espresso is altijd een goed idee.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ga er goed voor zitten het avontuur gaat beginnen met de Sportful Giara fietsshirt. Met de hoge rekbaarheid en belangrijke technische details is dit fietsshirt altijd in staat om invulling te geven aan verschillende behoeften met dezelfde mentaliteit.
€89,95
€62,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Het Assos Mille GTC fietsshirt C2 SS combineert de duurzaamheid en pasvorm van de trail uitrusting, met de - op de weg geïnspireerde - eigenschappen van de Mille GT modellen. Het fietsen op gravel brengt weer andere unieke uitdagingen en eisen met zich me, hierdoor hebben heeft Assos de meest geschikte eigenschappen van de on- en off-road trainingslijnen overgenomen, zodat ze aan deze eisen voor uw uitrusting kunnen voldoen. We namen duurzame, lichtgewicht en ademende stof in een pasvorm die mobiliteit mogelijk maakt van onze TRAIL Jersey, en verfraaiden het met inspiraties van onze weguitrusting: een hals met kwartritssluiting, een veiligheidszak en een zachter materiaal op de kraag en de manchetten. Dit is resultaat van een hybride oplossing voor lange asfalt ritten of bijvoorbeeld meerdaagse “bikepacking” tochten.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Fusion Tempo! Jersey is ontworpen door aerospecialisten met de focus op snelheid en prestaties. Doormiddel van vele testuren in het Fusion lab en windtunnel is dit Tempo Cycling Jersey tot stand gekomen. Dit betekent dat je geen pak meer nodig hebt voor wegwedstrijden, maar je favoriete bibs kunt combineren met het ultieme shirt voor de snelste trainingen, racedag en de hoogste podiumplaatsen. Ongeacht de positie en windweerstand is het veel strakker en beter passend, veel aerodynamischer en tegelijkertijd veel comfortabeler - onder meer omdat het geen rits aan de voorkant heeft.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€99,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.
€99,95
€79,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Espresso thermal jersey lange mouw light black heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.