Castelli Gabba 3 korte mouw shirt grijs heren  17084-080 Uitverkoop

Castelli Gabba 3 korte mouw shirt grijs heren

17084-080 | Schrijf de eerste review! 32999 32999 8055688398781

Deze Castelli Gabba 3 korte mouw shirt grijs heren is de derde generatie in de zeer bekende gabba serie.

Vele profs dragen de gabba door zijn ultieme combinatie van adembaarheid en waterafstotende/windstopper eigenschappen.

Het algemene concept van de gabba is nog altijd het zelfde maar de gabba 3 heeft kleine aanpassingen.

De gabba 3 beschikt over een extra flap over de rits voor extra wind bescherming, gaatjes in de achterzakken zodat het water eruit loopt bij regen en vermindering van het aantal naden.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€169,95

109,95 €109,95

Je bespaart €60,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Gabba 3 korte mouw shirt grijs heren

 Castelli heeft de pasvorm een klein beetje veranderd en de zakken een comfortabelere plaats gegeven. Gemaakt van castelli's Gore Windstopper X-lite plus voor een zeer goede wind- en water bescherming!

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 276 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 10 - 18 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli zomer 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Pro thermal Mid korte mouw fietsshirt donkergrijs heren 35% Korting Castelli Pro thermal Mid korte mouw fietsshirt donkergrijs heren (4522520-030)

Het Castelli Pro thermal Mid fietsshirt geeft je extra warmte tijdens de koude winter en herfstdagen, en dat komt door de stof. Vergeleken met de Castelli Warmer-stof, is dit fietshirt lichter gemaakt en wat elastaan toegevoegd voor meer rekbaarheid. Het shirt beschikt ook over een aerodynamische en strak sluitende pasvorm maar het shirt voelt niet strak aan. Een reflecterende streep op de zak zorgt voor meer zichtbaarheid met weinig licht. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€99,95

€64,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Fusion Tempo! Jersey groen unisex Fusion Tempo! Jersey groen unisex (1126-GRN)

De Fusion Tempo! Jersey is ontworpen door aerospecialisten met de focus op snelheid en prestaties. Doormiddel van vele testuren in het Fusion lab en windtunnel is dit Tempo Cycling Jersey tot stand gekomen. Dit betekent dat je geen pak meer nodig hebt voor wegwedstrijden, maar je favoriete bibs kunt combineren met het ultieme shirt voor de snelste trainingen, racedag en de hoogste podiumplaatsen. Ongeacht de positie en windweerstand is het veel strakker en beter passend, veel aerodynamischer en tegelijkertijd veel comfortabeler - onder meer omdat het geen rits aan de voorkant heeft.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€199,95

 (incl. BTW)

Gobik Hyder Blend Aurland fietsshirt lange mouw heren Gobik Hyder Blend Aurland fietsshirt lange mouw heren (10-01-082-007)

Het Gobik Hyder Blend Aurland fietsshirt is perfect voor dagelijkse trainingen en ritten bij koelere temperaturen, ideaal voor tussenseizoenen zoals lente en herfst. Dit shirt kan gecombineerd worden met een vest of als tweede laag onder een winterjas worden gedragen. De Hyder combineert stevige stoffen op strategische plekken voor uitstekende elasticiteit zonder bewegingsvrijheid te beperken. De aerodynamische pasvorm sluit mooi aan, met voldoende ruimte voor een baselayer op koudere dagen. Meshpanelen onder de armen zorgen voor extra ventilatie en voeren overtollige warmte af. De lichtgewicht, flexibele mouwen met laser-gesneden manchetten verminderen windweerstand en passen moeiteloos onder een jas.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Gobik Avalon Ink Black fietsshirt lange mouw unisex Gobik Avalon Ink Black fietsshirt lange mouw unisex (10-01-099-002)

Het Gobik Avalon Ink Black fietsshirt biedt ideale bescherming voor het fietsen in de tussenliggende seizoenen, zonder te veel warmte te genereren. Dit model is eenvoudig te combineren met andere kledingstukken, is lichtgewicht en veelzijdig, en voelt bijzonder zacht aan dankzij het hoogwaardige, stevige materiaal. De verfijnde structuur zorgt voor geavanceerde aerodynamica en een eigentijdse stijl. Dit shirt is perfect voor reguliere trainingen en ritten bij koelere temperaturen in de lente en herfst. Je kunt het gemakkelijk dragen met een vest of als tweede laag onder een winterjas.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€94,95

 (incl. BTW)

Castelli Climber's 3.0 SL2 korte mouw fietsshirt zilvergrijs heren 35% Korting Castelli Climber's 3.0 SL2 korte mouw fietsshirt zilvergrijs heren (4523012-870)

De Castelli Climber's 3.0 is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen. En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet. De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen. De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€99,95

€64,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw zwart heren 10% Korting Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw zwart heren (1913651-999200)

De Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw is een fietsshirt dat zowel als buitenlaag werkt bij mildere temperaturen als als tussenlaag onder een fietsjack in koudere omstandigheden. Dit veelzijdige fietsshirt is gemaakt van een zachte, elastische stof met een geborstelde binnenkant van merinowol en gerecycled polyester. De merinowol zorgt voor warmte terwijl het polyester zorgt voor een efficiënte vochtafvoer. Daarnaast heeft het kledingstuk vier achterzakken en een elastische siliconen gripper aan de onderzoom aan de achterkant voor een stevige pasvorm.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Gabba 3 korte mouw shirt grijs heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.