
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light.
Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties.
Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen.
Anderzijds is het een minder warme Gabba.
En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant.
Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichtste windbescherming van Castelli met korte mouwen
- Vederlichte GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203-stretchstof op voorkant en mouwen
- Nano Flex Light Woven achteraan voor ademende stretch met goede bescherming tegen water
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan voor makkelijke en ogenblikkelijke aanpassing van ventilatie
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken"
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
€109,95
€74,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Lumen fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gemaakt voor de ecjte fietsers die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
(incl. BTW)
De Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey verenigt gevalideerde technische prestaties en het opvallende TEMPO! ontwerp in een nauwsluitend wielertrui, ontwikkeld voor warme omstandigheden.
Met een compleet nieuw ontwerp in 2024 heeft deze allround jersey voor snelle trainingen en competitie in de zomer een aero-update gegeven.
De constructie van het shirt is gemaakt volgens unisex-maten, waardoor het zowel dames als heren past.
De samenstelling van technische materialen maakt TEMPO! TWO Jersey geschikt voor de warme dagen in de bergen of de zomerse wielerwedstrijd rond de wereld.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Comfortabel. De Assos MILLE GT Jersey S11 is de ultieme keuze voor lange ritten in warme omstandigheden. Als de lichtste en meest ademende jersey in de MILLE GT-serie, biedt dit model maximaal comfort en prestaties tijdens intensieve zomerritten. Dankzij de combinatie van AirCell en Stabilizer V11 zorgt deze jersey voor een optimale ventilatie, sneldrogende eigenschappen en een gestroomlijnde pasvorm. De frictieloze, raw-cut mouwen en de verbeterde regularFit maken deze jersey perfect voor endurance-ritten en dagelijks gebruik.
(incl. BTW)
De Craft ADV Endurance fietsshirt korte mouw is een zeer functioneel fietsshirt gebouwd voor fietsers die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
€79,95
€62,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt brilliant orange heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.