![Craft Core Bike Subz fietsshirt algae botanic heren 1911170-632671](https://www.triathlon24.be/upload/huge/craft-core-bike-subz-ls-jersey-algae-botanic-heren-01.jpg)
De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden.
Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Functioneel, elastisch polyester met geborstelde binnenkant
- Elastische rand aan mouwuiteinden
- Ergonomische pasvorm
- Vier achterzakken (één met rits)
- Reflecterende details
- Silicone gripper onderaan de rug houdt de trui op zijn plaats
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Advanced bike Essence is een geavanceerd fietshirt met lange mouwen. Het shirt beschikt over een fijne elastische stof met geborstelde binnenkant, wat zeorgt voor extra warmte tijden de kpudere dagen. Het shrt is gemaakt van gerecycled polyester. Ook beschikt het shirt over vier achterzakken (één met rits) en siliconen gripper aan de achterkant HEt sfietsshirt is een perfecte keuze voor recreatieve rijders die ook in koelere temperaturen op hun fiets rijden.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
€109,95
€74,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli Premio fietsshirt korte mouw is gemaakt als perfecte aanvulling op de Premio Black Bibshort.
Voor de Premio W Jersey is gebruik gemaakt van de technologie en stoffen van de bibshort om een stuk te creëren met uitstekende aerodynamica, comfort, duurzaamheid en stijl.
De Mouwen zijn van hetzelfde geribde stof gemaakt als de bibshort. Hierdoor blijft deze goed zitten zonder dat het te strak aanvoelt.
De stretch geweven stof op de romp is zacht met genoeg stretch om het precies zo te laten passen als u zelf wilt.
Op de rug zitten drie zakken die laag genoeg zitten om gemakkelijk spullen in op te bergen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Castelli Essenza is een klassiek fietshirt met natuurlijke vezels die voldoet aan moderne prestatiekracht bij de van dit shirt. De poly/wol-stof is erg licht en heeft ook een erg goede vochtregulering en een natuurlijke look en textuur. De logo's zijn als patches geborduurd, de metalen ritstrekker vormt een kwalitatief detail en zelfs het elastiek aan de binnenkant is gekleurd zodat het past bij de stof van het shirt. Het is een klassiek ogend, geavanceerd shirt dat een perfecte combinatie vormt met de Premio-short. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€139,95
€89,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Craft Core Bike Subz fietsshirt algae botanic heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.