Assos Fietspet Lunar Red

P13.70.755.4S | Schrijf de eerste review! 99267 99267

De Assos Fietspet is een klassieke wielerpet met hoogwaardige decoraties – een kruising tussen traditie en innovatie.

Een klassieker voor drie seizoenen: de populaire wielerpet gaat nooit uit de mode.

Dat betekent natuurlijk niet dat hij niet kan worden verbeterd met wat functionele innovatie. Assos heeft de standaard geüpdatet.

De ouderwetse katoenen constructie vervangen door materialen en functies die vocht zeer snel afvoeren en goede verkoeling verzorgen.

De pet is afgewerkt met een klassiekste look: een contrasterende streep in het midden. Sommige tradities staan boven innovatie.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 2-4 werkdagen
26,95 €26,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Textiel
Lichtgewicht mesh verbetert het ademend vermogen en de verkoelende luchtstroom in vergelijking met de katoenen petten van weleer.

Constructie
Deze Assos pet bestaat uit een middenpaneel en twee zijpanelen om zich beter aan het hoofd aan te passen en naden en volume onder de helm te verminderen.

Kenmerken
Lining: Reguleert vocht op het voorhoofd.

Materiaal
100%Polyester

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Pet
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Seizoen Zomer - lente
  • Categorie Assos zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft ADV Endur Bike cap groen Craft ADV Endur Bike cap groen (1913192-644643)

De Craft ADV Endur Bike Cap is een klassieke fietspet, gemaakt van gerecycled polyesterweefsel dat zorgt voor efficiënt vochttransport en veel comfort tijdens intense ritten.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€22,95

 (incl. BTW)

Castelli Summer headband hoofdband wit heren 10% Korting Castelli Summer headband hoofdband wit heren (4516044-001)

De Castelli Summer headband hoofdband wit heren is een hoofdband om onder de helm te dragen in de zomer. De hoofdband zorgt ervoor dat het vocht beter opgenomen en afgevoerd wordt. Hierdoor zul je minder last hebben van zweet dat in je ogen druppelt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€19,95

€17,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Castelli Estremo windstopper skully helmmuts zwart 12% Korting Castelli Estremo windstopper skully helmmuts zwart (4515552-010)

De Castelli Estremo windstopper skully helmmuts is geschikt voor de extreem koude dagen. Aan de voorzijde is de muts van Castelli voorzien van windstopper, dit zorgt voor bescherming tegen wind en kou van uw voorhoofd. De Castelli WS Skully beshermt je hoofd en nek tegen de kou. Dankzij de fleece zit hij comfortabel en blijft je hoofd droog en komen er geen nare geuren vrij, omdat het vocht wordt afgevoerd. Dit maakt dat de muts een zeer aangenaam draagcomfort heeft.  Aan de achterkant is de muts iets langer, hierdoor heeft u een perfecte aansluiting met uw fietsjasje en ontvangt u de optimale bescherming tijdens het fietsen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€39,95

€34,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Assos winter Ultraz face mask P1 black serie unisex 15% Korting Assos winter Ultraz face mask P1 black serie unisex (P13.72.763.18)

De Assos winter Ultraz face mask P1 biedt ultieme Bescherming tegen Extreme Kou. De Assos winter Ultraz face mask P1 is ontworpen om je in de koudste en meest extreme winteromstandigheden optimaal te beschermen. Met een geavanceerde dubbele laags isolatie biedt deze face mask uitzonderlijke warmte en ademend vermogen, waardoor je droog en comfortabel blijft, zelfs bij extreme kou. De nieuwe Ultraz P1 is nu nog ademender en droger dan zijn voorganger, wat hem ideaal maakt voor ijskoude omstandigheden waarbij elke binnenkomende vochtigheid je rit kan beëindigen. In vergelijking met de Winter Face Mask verdubbelt de Ultraz het warmtebehoud door de twee isolatielagen, wat zorgt voor een uitstekende thermoregulatie in de koudste klimaten. Het zachte en uiterst elastische materiaal omhult je hoofd, gezicht en nek zonder beperkende druk of ongemak.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Fusion Merino 150 Neck Gaiter groen 11% Korting Fusion Merino 150 Neck Gaiter groen (0224-GRN)

De Fusion Merino 150 Neck Gaiter is een loszittende nekwarmer voor training en andere buitenactiviteiten in de lente, herfst en winter.

Het materiaal is 100% mulesing-vrije merinowol van de beste kwaliteit, die comfortabel aanvoelt met zijn optimale temperatuurregeling - je blijft warm als het koud is en koel als het warm is.

Merinowol is zelfreinigend en absorbeert geen zweetgeur. En het kan tot 35% van zijn eigen gewicht aan vocht opnemen zonder nat aan te voelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€26,95

€23,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Craft Cool Mesh Superlight muts wit unisex 20% Korting Craft Cool Mesh Superlight muts wit unisex (1902865-900000)

De Craft Cool Mesh Superlight is een muts van super licht en ventilerend materiaal.

Deze muts is superlicht en voorzien van mesh materiaal.

De muts is uitstekend geschikt voor de actieve gelegenheden zoals hardlopen en fietsen.

ook kan hij gedragen worden onder de fietshelm.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€24,95

€19,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Mutsen en petten > Assos Fietspet Lunar Red

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.