
De Craft Eaze FZ sweat hood jacket biedt een combinatie van een warme stof met voldoende ventilatie.
Zo wordt bij veel inspanning zweet snel in de vezels van de stof opgenomen en afgevoerd.
Maar met zijn opgeruwde binnenzijde houdt het jack je comfortabel warm op een koude ochtend.
De capuchon met hoge kraag beschermt je hoofd en nek wanneer nodig.
Het Eaze FZ jack kan gedragen worden bij bijna alle soorten trainingen, maar ook gewoon als casual vest.
€69,95
€49,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Hardloopjack met capuchon
- Gemaakt van een lichte, zachte stof
- Gevoerde binnenzijde
- Met duimgaten aan de mouwen
- borstzakje met rits
- Kleur: Blaze
- Pasvorm: Normaal
- Ideaal voor: voor, tijdens of na de training
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Advanced Subz 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Craft Pro Hypervent Jacket 2 is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.
€109,95
€93,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
Bij wisselende weersomstandigheden is het licht en beschermende Craft Eaze hardloopjack je beste vriend. Het wind- en waterafstotende jack heeft een losse pasvorm waardoor je alle bewegingsvrijheid behoud. De hoge kraag en elastische manchetten in de mouwuiteinde houden je hele bovenlichaam goed comfortabel en droog. Met deze jas in je kast zijn er echt geen excuses meer!
€69,95
€49,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.
Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.
Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.
Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.
In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
€209,95
€189,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
€134,95
€114,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Eaze FZ sweat hood hardloopjack blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.