Hoka One One Gaviota 3 hardloopschoenen blauw heren  1113520-RTAR 16% Korting

Hoka One One Gaviota 3 hardloopschoenen blauw heren

1113520-RTAR | Schrijf de eerste review! 70632 70632 194715584099

De Hoka One One Gaviota 3 hardloopschoenen biedt de maximale demping en ondersteuning en is hierdoor

Deze betrouwbare schoen is ontworpen om voor elke afstand een gebalanceerde hardloop ervaring te bieden voor veel verschillende type atleten.

De Gaviota 3 is nog comfortabeler dan zijn voorganger doordat er 2mm meer schuim gebruikt is.

Het is een stabiliserende premium schoen die de conventie tart in vergelijking met andere traditionele ondersteunende hardloopschoenen.

Met een J-Frame ontwerp om de voet te geleiden zonder het gebruik van onbuigzame materialen, biedt deze hardloopschoen meer duurzaamheid met een versterkte rubber dekking op de buitenzool.

Deze hardloopschoen is het toppunt van extreme zachtheid en comfort.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€159,95

132,95 €132,95

Je bespaart €27,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- H-Frame voor de middenvoet, voor verbeterde ondersteuning van het bovendeel en middenvoet stabilisatie
- Het ontwerp met een late Meta-Rocker-variant geeft extra stabiliteit en een soepele afzet
- J-Frame maakt gebruikt van gerubberd schuim voor ondersteuning, terugvering en stevigheid
- Ontwerp met vlakke leest voor stabiliteit van binnenuit
- Rubberen buitenzool voor extra duurzaamheid
- Speciale mesh constructie voor ademend comfort

Specificaties:
- Gewicht: 319 gram
- Daling van hiel tot teen: 5 mm
- Stabiliteit: stabiel
- Demping: gebalanceerd

Specificaties
  • Merken Hoka One One
  • Uitvoering Gaviota
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Hoka Mach 6 hardloopschoenen zwart heren 18% Korting Hoka Mach 6 hardloopschoenen zwart heren (1147790-BKLC)

De Hoka Mach 6 hardloopschoenen is een echte snelheidsduivel om alles uit je runs te halen. Deze hardloopschoen is verfijnd en nog meer gericht op snelheid, zonder het comfortabele gevoel te verliezen. Een vernieuwde schuimrubberen PROFLY™-tussenzool geeft een waanzinnige responsiviteit en energieteruggave bij elke stap die je zet. Tegelijkertijd kun je rekenen op een fijne ondersteuning dankzij een interne kruisband bij de middenvoet. Het vernieuwde Creel jacquard bovenwerk is ademend, terwijl de anatomisch gevormde tong en de gestroomlijnde kraag bijdragen aan een comfortabele pasvorm. De rubberen buitenzool biedt genoeg grip en is duurzaam, zodat deze langer meegaat tijdens de vele snelle kilometers die je aflegt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€129,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Hoka Bondi 8 hardloopschoenen wit/licht blauw dames 30% Korting Hoka Bondi 8 hardloopschoenen wit/licht blauw dames (1127952-FTRS)

De innovatieve Hoka Bondi 8 hardloopschoenen zijn de meest gedempte hardloopschoen in de Hoka lijn en biedt een comfortabel, evenwichtig gevoel over elke afstand. De Bondi 8 heeft een aantal updates gekregen zoals een vernieuwede en verlengde hiel, wat zorgt voor meer stabiliteit en maakt de schoen soepeler. Daarnaast is de EVA-foam zool lichter en zachter wat voor extra comfort zorgt. Ook is de tong veranderd met een zahctere en dunnere stof zodat er minder druk op de wreef komt te staan en wat zorgt voor de perfecte pasvorm. Ook beschikt de Bondi over een ademende Engineered mesh bovenzijde en kenmerkende Meta-Rocker technologie als zijn voorganger, maar is versterkt met een ongelooflijk zachte schacht. Het is gemaakt van ultrazacht traagschuim en is ook geschikt voor smallere hakken.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,95

€118,95

  Je bespaart €51,- (incl. BTW)

Brooks Ghost Max 2 hardloopschoenen baltic sea/bonnie blue/peach Dames Brooks Ghost Max 2 hardloopschoenen baltic sea/bonnie blue/peach Dames (1204201b460)

De Brooks Ghost Max 2 hardloopschoenen biedt ultiem comfort, of je nu gaat hardlopen of wandelen. Deze schoenen zijn ontworpen met zachte, lichte demping en een rocker-vorm die je helpt soepel van landing naar afzet te bewegen. Dankzij de brede basis voor extra stabiliteit, zijn de Ghost Max 2 schoenen klaar voor elke stap.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€159,95

 (incl. BTW)

Brooks Ghost 16 GTX hardloopschoenen moroccan blue/pink/yellow dames Brooks Ghost 16 GTX hardloopschoenen moroccan blue/pink/yellow dames (120419b422)

De Brooks Ghost 16 GTX hardloopschoenen is een veelzijdige, neutrale schoen die uitstekend geschikt is voor je dagelijkse runs. Of je nu een korte 5 kilometer aflegt of een lange duurloop maakt, je kunt altijd rekenen op de betrouwbare prestaties van de Ghost-schoen. Deze allrounder biedt de perfecte balans tussen veelzijdigheid en stabiliteit voor iedere hardloper.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€169,95

 (incl. BTW)

Hoka Clifton 9 hardloopschoenen Frost/Rose Gold dames 20% Korting Hoka Clifton 9 hardloopschoenen Frost/Rose Gold dames (1127896-FTRS)

De Hoka Clifton wide 9 hardloopschoenen zijn de negende versie van het bekroonde Clifton assortiment.

Deze versie (wide) is breder wat perfect is voor personen met een brede voet. Dit model is nu nog lichter en dempender dan ooit tevoren. Doordat het gewicht van deze schoen is verminderd en de stapelhoogte een 3mm dikker is gemaakt, zorgt de nieuwe clifton 9 voor een nieuwe ervaring onder je voeten met een een responsief nieuw schuim en een nieuwe design van de buitenzool. Daar waar de Clifton 8 nog wel eens kon glippen bij de hiel heeft de Clifton 9 hier een duidelijk betere pasvorm gekregen. De bovenkant van de schoen sluit beter aan en zorgt daardoor voor een aansluitende fit.  Met de extra toegevoegde reflectie details ben je beter zichtbaar in tijden dat het nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€149,95

€118,95

  Je bespaart €31,- (incl. BTW)

Craft V150 hardloopschoenen orange sun dames 10% Korting Craft V150 hardloopschoenen orange sun dames (1908264-578000)

De Craft V150 hardloopschoenen zijn ideaal voor middellange astanden op de weg. Deze schoenen bieden uitstekende steun en flexibiliteit waardoor dit een prima keuze is voor intervaltraining en langere runs. De V150 engineered is ontworpen voor de 10k loop en heeft een volledig bewerkt bovenwerk van mesh voor optimale bewegingsvrijheid, comfort en prestaties. Verder is deze craft hardloopschoen voorzien van neutrale stabiliteit om de juiste bewegingscontrole te bieden aan lopers met een normale pronatie of een neutrale voetbeweging.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€125,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopschoenen > Hoka One One Gaviota 3 hardloopschoenen blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.