
Ontdek de Craft Pro Trail Hardloop Singlet 2 prestaties en comfort in één.
Bereik je volledige potentieel met het Craft Pro Trail Hardloop Singlet 2, ontworpen voor de serieuze trailrunner die op zoek is naar topkwaliteit en ultiem comfort.
Dit singlet is de perfecte combinatie van prestatiegerichte technologie en ademend vermogen, zodat jij je volledig kunt concentreren op je run, of je nu door bossen, bergen of ruig terrein navigeert.
€44,95
€38,95Je bespaart €6,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Belangrijkste kenmerken:
Lichtgewicht en ademend: Gemaakt van geavanceerde materialen die je koel en droog houden, zelfs tijdens de zwaarste trainingen. Het innovatieve stof zorgt voor uitstekende ventilatie, waardoor je lichaamstemperatuur optimaal blijft, ongeacht het weer.
Snel drogend: De sneldrogende technologie voorkomt dat je in vochtige kleding moet hardlopen, wat het comfort aanzienlijk verhoogt tijdens lange afstanden of intensieve sessies.
Ergonomisch ontwerp: Het singlet heeft een slim fit ontwerp dat zich aanpast aan je lichaam voor maximale bewegingsvrijheid en ondersteuning. De naden zijn strategisch geplaatst om irritaties te voorkomen, zelfs tijdens langdurige runs.
Lange levensduur: Het robuuste materiaal is ontworpen om de intensiteit van trailrunning te weerstaan, zodat jij langer kunt genieten van de prestaties en duurzaamheid van het singlet.
Reflecterende details: Voor de veiligheid in de schemering zijn er subtiele reflecterende accenten die je zichtbaarheid vergroten, zodat je met vertrouwen kunt blijven rennen, zelfs als het licht begint te vervagen.
Of je nu de bergpaden bedwingt of je eigen persoonlijke record probeert te verbeteren, het Craft Pro Trail Hardloop Singlet 2 is jouw ultieme partner voor het overwinnen van elke trail. Kies voor comfort, stijl en ongekende prestaties kies voor de Craft Pro Trail Hardloop Singlet 2.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Geef je outdoorprestaties een boost met de 2XU Ignition compression long sleeve, die je van start tot finish warm en ondersteund houdt.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Ontdek de Craft ADV Essence Hardloop Singlet 2 Licht, ademend en gemaakt om te presteren. Ga voor comfort en performance met de Craft ADV Essence Hardloop Singlet 2 voor dames. Dit hoogwaardige singlet combineert een sportieve pasvorm met slimme ventilatie, waardoor jij koel en gefocust blijft – zelfs tijdens je meest intensieve runs.
€29,95
€25,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
De Fusion C3 LS Shirt is een superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Ideaal voor hardlopen en verschillende trainingen bij lagere temperaturen of voor degenen die lange mouwen verkiezen.
Kan ook als binnenste laag worden gebruikt tijdens het hardlopen in de lente- en herfstmaanden.
Een functioneel LS-shirt dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
€66,95
€59,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De 2XU Light Speed React hardloopsinglet ontworpen voor hardlopers die hun persoonlijke records willen verbeteren. Deze singlet biedt een ultralicht, ademend gevoel en zorgt voor afleidingsvrije bedekking, zodat je je volledig kunt concentreren op je prestaties. Dit premium kledingstuk is vervaardigd met ultralichte stoffen en naden. Voor het beste behoud was je het kledingstuk koud met de hand zonder wasverzachter of gebruik een waszak bij machinewas en was het op een delicate cyclus.
€79,99
€71,95Je bespaart €8,04 (incl. BTW)
De Odlo Run Easy Warm Zip Millennium Element hardloopshirt is de perfecte tussenlaag. De hoody is gemaakt van een lichtgewicht stof en zit erg comfortabel. Het hardloopshirt houd je goed warm tijdens je training op de koudere dagen van het jaar. De wafelstructuur zorgt dat het shirt met je lichaam meebeweegt en daarom comfortabel blijft aanvoelen. Ideaal te gebruiken als tussenlaag of als trui. Ook beschikt het hardloopshirt over een handige (korte) rits voor extra isolatie wanneer je het te warm krijgt.
€64,95
€42,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft PRO Trail hardloop singlet 2 lichtbruin dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.