Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Licht en goed geventileerd materiaal
- 3M reflecterend logo op de onderrug
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Materiaal geproduceerd in Denemarken
- Gemaakt in Fusions eigen naaiatelier in Litouwen STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: 100% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Craft Pro Hypervent shirt is een hardloopshirt met korte mouwen. Het T-shirt is ontworpen voor je meest intensieve runs en trainingen. Dankzij het geperforeerde materiaal blijf je koel en droog. Het geeft een zeer hoog ademend vermogen en voert vocht goed af. Maak je geen zorgen over irritatie door schurende naden. De naden zijn getaped voor een minimale kans op irritatie. Het T-shirt is zeer licht van gewicht en geeft maximale bewegingsvrijheid. Het Pro Hypervent T-shirt is ideaal om te dragen tijdens je intensieve korte runs of juist tijdens je lange duurloop.
€44,95
€21,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
De Fusion C3 singlet is voor zowel binnen als buiten en te gebruiken voor allround trainingen.
De C3-singlet is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
De stof wordt bij lage temperatuur geverfd, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert, terwijl de kleur langer blijft glanzen.
Een functioneel singlet dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De Fusion C3 LS Shirt is een superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Ideaal voor hardlopen en verschillende trainingen bij lagere temperaturen of voor degenen die lange mouwen verkiezen.
Kan ook als binnenste laag worden gebruikt tijdens het hardlopen in de lente- en herfstmaanden.
Een functioneel LS-shirt dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
€66,95
€56,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Craft Core Trim Thermal Midlayer is een warme en veelzijdige midlayer hardloopshirt met lange mouwen en een halve rits.
Het shirt is gemaakt van thermische stof met geborstelde binnenkant voor extra warmte en isolatie.
De midlayer is niet alleen geschikt als tussenlaag op winterse dagen maar ook als buitenlaag op frisse dagen.
€89,95
€74,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Het Craft Rush singlet shirt mouwloos heeft uitzonderlijke koeling en ventilatie. Hierdoor is deze singlet uiterst geschikt om maximale prestaties te behalen in warme omstandigheden. De signlet is voor een optimaal ademend vermogen gemaakt van lichtgewicht polyester mesh materiaal. En de getapete naden voorkomen dat het gaat schuren.
€24,95
€18,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Fusion C3 T-shirt blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.