Wowow Bag Cover 2.2 Waterproof 20-25L geel

011302-032 | Schrijf de eerste review! 95189 95189

Deze Wowow Bag Cover 2.2 Waterproof van het merk WOWOW is 100% waterdicht.

De print is reflecterend en de stof is fluorescerend wat de nodige zichtbaarheid garandeert.

Dankzij de Integratie van twee aantrekbare elastieken creëert WOWOW een optimale fitting.

De rugzak is voorzien van een extra riem op de rugzijde die voorkomt dat de hoes loskomt tijdens intensief gebruik.


Bekijk uitgebreide omschrijving
18,95 €18,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Wowow Bag Cover 2.2 Waterproof

Kenmerken:
- Grootte: 20-25L
- Waterdichte stof
- Reflecterende banden
- 2 aantrekbare elastieken
- Extra riem op rugzijde
- Met label voor Magnetlight/Multilight

Specificaties
  • Merken Wowow
  • Kleur Geel
  • Geslacht Unisex
  • Seizoen Zomer - lente
  •   Winter - herfst
  • Categorie Wowow 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Nathan Streak Hi-Viz hardloop veiligheidsvest geel Nathan Streak Hi-Viz hardloop veiligheidsvest geel (00973713)

De Nathan Streak Hi-Viz hardloop veiligheidsvest geel is een ultralichtgewicht, gestroomlijnd vest dat is ontworpen met het oog op prestaties. Het vest reflecteerd 360 graden en is tot wel 400 meter zichtbaar. De unieke vorm zorgt voor volledige bewegingsvrijheid, het zakt niet over de schouders en komt ook niet tegen je nek aan tijdens het rennen. Met behulp van de klittenbandsluiting in het vestje strakker te stellen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€24,95

 (incl. BTW)

Craft Veiligheidsvest neon geel 26% Korting Craft Veiligheidsvest neon geel (192480-1850)

Craft Veiligheidsvest, een handig stuk bovenkleding voor optimale zichtbaarheid in alle weersomstandigheden, zowel overdag als 's avonds of 's nachts. Door de reflecterende voor- en achterkant, belijning en logo’s heeft dit shirt een uitstekende zichtbaarheid vanuit elke hoek. Dit komt de veiligheid tijdens het hardlopen of andere sporten ten goede. Daarnaast heeft het Active run safety vest een mesh-achterkant, waardoor het shirt goed ventileert.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€49,95

€36,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Nathan Hypernight hardloop veiligheidsvest zwart unisex 10% Korting Nathan Hypernight hardloop veiligheidsvest zwart unisex (00960028)

De Nathan Hypernight hardloop veiligheidsvest met 8 verschillende kleurfuncties.

Met dit vest ben je niet meer te missen door andere hardlopers of automobilisten.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€59,95

€53,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Tunturi Led schoen veiligheidslicht Tunturi Led schoen veiligheidslicht (14TUSRU165)

Het Tunturi Led schoen veiligheidslicht 14TUSRU165 is zeer fel en vergroot de zichtbaarheid enorm.

De verlichting heeft 2 standen: continu branden en knipperen. 

Levering binnen 2-4 werkdagen
€14,95

 (incl. BTW)

Fusion S2 Run Jacket groen heren 9% Korting Fusion S2 Run Jacket groen heren (0221-GRN)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€209,95

€189,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Brooks Ghost 16 hardloopschoenen zwart heren 10% Korting Brooks Ghost 16 hardloopschoenen zwart heren (1104181D020)

De Brooks Ghost 16 hardloopschoenen zijn alsof je op een dichte, stabiele wolk loopt. Met zachtere, lichtere demping en een gewichtsvermindering van 150 gram vergeleken met zijn voorganger, biedt de Ghost 16 verbeterde prestaties. De buitenzool is nu voorzien van duurzaam, gerecycled RoadTack-rubber met silica. Deze verbeteringen zijn bedoeld om uw hardloopervaring te verbeteren.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Verlichting en veiligheid > Wowow Bag Cover 2.2 Waterproof 20-25L geel

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.