Powerbreathe longentrainer Classic Sports

PBCLASSICSPORT | Schrijf de eerste review! 8152 8152 5065000448066

De Classic Sports hoge weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers.

Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.

Het weerstandsbereik van de Classic Sports hoge weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 250.

Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.

Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
49,95 €49,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De Classic Sports hoge weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers. Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.

De Classic Sports hoge weerstand in het kort:

· Vervaardigd van duurzame en slagvaste kunststof.

· Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.

· De trainer wordt geleverd compleet met neusclip, doorzichtige kunstof hoes, boekje met gebruiksaanwijzing en 4 reinigingstabletten.

· Het weerstandsbereik van de Classic Sports hoge weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 250.

Achtergrond Powerbreathe Classics serie:

De POWERbreathe Classic Ademhalingsspiertrainers zijn ontwikkeld als gevolg van onderzoek naar revalidatietherapieën voor astma en COPD patiënten en de problemen die de patiënten naar aanleiding hiervan ondervonden bij actieve deelname.
Gerenommeerde onderzoekers aan de Universiteiten van Loughborough en Birmingham in de UK kwamen tot de conclusie dat de ademhalingsspieren, net als alle andere spieren in ons lichaam, goed reageren op training. Bij stimulatie van het diafragma en de andere ademhalingsspieren werden ze na verloop van enkele weken sterker en konden ze meer inspanning leveren. Omdat de ademhalingsspieren allemaal interne spieren zijn, was er helaas, buiten de apparatuur op de longfunctielaboratoria, niet meteen een praktische methode voorhanden om ze te trainen. Dit leidde na een aantal jaren research in 2001 tot de introductie van de POWERbreathe ademhalingstrainers.

Hoe werkt de POWERbreathe Classic Sports?

· De POWERbreathe Classic werkt volgens het principe van 'pressure threshold' weerstandstraining waarbij de weerstand wordt opgewekt door een klep- en veersysteem.
· Er zijn ook andere manieren om weerstand op te wekken, zoals flow resistive training waarbij de weerstand groter wordt gemaakt door de opening waardoor geademd wordt te verkleinen, maar het 'pressure threshold' systeem is alom erkend als het meest betrouwbare.
· Door in te ademen tegen een weerstand moeten de ademhalingsspieren harder werken en door deze stimulering worden de ademhalingsspieren sterker.

Positief effect van gebruik van de POWERbreathe Classic:
Sterkere ademhalingsspieren raken minder snel vermoeid en stellen mensen, patiënten, sporters, atleten, in staat om langer of harder te 'werken'.

Voor wie?
Geschikt voor iedereen met een goede conditie die zoekt naar verbetering van de maximale prestaties, actief is betrokken bij wedstrijdsporten zoals triathlon, wielrennen, hardlopen, roeien, zwemmen, waterpolo, rugby, voetbal of hockey. Ideaal om in korte tijd de conditie en prestaties op een hoger niveau te brengen.
· Actieve wedstrijd sporters die hun 'all-out' inspanning of 'duur' inspanning willen verbeteren
· Teamsporters die de laatste 10 minuten van de wedstrijd het tempo omhoog willen gooien
· Als cool-down voor bevorderen van snel herstel, als warm-up bij wedstrijden

Hoe te gebruiken?
· De POWERbreathe Classic Sports hoge weerstand is traploos instelbaar over 9 training niveaus zodat de weerstand aangepast kan worden aan de gewenste intensiteit.

Opbouw: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. Na 4 tot 6 weken resultaat.
Onderhoud: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. 3 keer per week.
Instelling weerstand: middels meegeleverde instructies.

Onderhoud en shoonmaken:
Het mondstuk dient na ieder gebruik goed met water afgespoeld te worden. Aangeraden wordt minimaal één keer per week het hele apparaat te spoelen en ongeveer 10 minuten laten weken in warm water met een POWERbreathe schoonmaaktablet of met wat milde zeep of afwasmiddel.

Contra-indicaties:
Als u twijfelt over het gebruik van de POWERbreathe, of als u een luchtwegaandoening hebt, kunt u uw huisarts om advies vragen.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor patiënten met spontane pneumothorax (klaplong niet als gevolg van een trauma), omdat er een mogelijkheid bestaat dat zich een herhaling van de pneumothorax voor kan doen. In geval van een traumatische pneumothorax en/of gebroken rib(ben) dient de POWERbreathe niet gebruikt te worden voordat volledig herstel is opgetreden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor astma patienten die regelmatige zware en onverwachte exacerbaties ondervinden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor mensen die recent een trommelvlies perforatie gehad hebben.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, door personen onder de 16 jaar moet gebeuren onder supervisie van een volwassene.

Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.

Specificaties
  • Merken Powerbreathe
  • Geslacht Unisex
  • Categorie Powerbreathe Performance
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Blackroll Resist Band weerstandband zwart Blackroll Resist Band weerstandband zwart (A001034)

De Blackroll Resist Band weerstandband is ontworpen om moderne trainingsinnovaties toegankelijk te maken voor iedereen, zowel amateurs als professionals. Deze sterke, elastische en scheurbestendige banden zijn zacht voor de huid en voorzien van flexibele klittenbandsluitingen, ideaal voor techniektraining zonder ongemak. De Resist Band is verkrijgbaar in twee weerstanden: grijs (sterk) en zwart (extreem). Regelmatige training met deze banden bevordert kracht, acceleratie en looptechniek, met duidelijke instructies voor veilig gebruik. Controleer altijd de staat van de band en verhoog de intensiteit geleidelijk om blessures te voorkomen.

Levering binnen 3-7 werkdagen
€29,95

 (incl. BTW)

Powerbreathe longentrainer Classic Welness Powerbreathe longentrainer Classic Welness (PBCLASSICWELNES)

De Powerbreathe longentrainer Classic Welness komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers. Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council. Het weerstandsbereik van de Classic Wellness lage weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 90. Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€49,95

 (incl. BTW)

Blackroll recovery slopes slippers wit Blackroll recovery slopes slippers wit (A003517)

De Blackroll recovery slopes slippers bieden ondersteuning voor een rechte houding, verlichten de druk op de voorvoet en bieden een zachte stretch aan de achterste fasciale keten, wat de bloedsomloop en het herstel bevordert. Ze zijn ontworpen om tegenwicht te bieden aan de voorovergebogen houding die het dagelijks leven vaak stimuleert. Met innovatieve functies zoals de negatieve hiel en de dynamische schommelzool tillen deze herstelschoenen regeneratie naar een hoger niveau. De negatieve hiel helpt bij het strekken van de kuiten en de fascia posterior terwijl het lichaamsgewicht naar achteren wordt verplaatst, wat een rechte houding bevordert en de druk op de voorvoet en gewrichten verlicht. De Dynamic Rocking Sole stimuleert een natuurlijk, rollend looppatroon, vermindert de druk op voeten en gewrichten en activeert de spieren in de benen, bilspieren en romp.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€69,90

 (incl. BTW)

Blackroll Booster Set Slim foamroller 10% Korting Blackroll Booster Set Slim foamroller (A002502)

De Blackroll Booster Set Slim foamroller combineert de Booster foamroller en Slim foamroller voor de prijs van één. Deze set biedt een krachtige combinatie van vibratie en klassieke fascia-training, ideaal voor spier- en weefselherstel en activering. De Booster foamroller heeft instelbare vibraties van 12-56 Hz, wat de massage intensifieert en pijn kan verminderen. De compacte Slim foamroller maakt de set perfect voor gebruik onderweg. De Booster foamroller kan ook los worden gebruikt voor gerichte spierontspanning.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€159,95

€143,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Blackroll recovery slopes slippers groen Blackroll recovery slopes slippers groen (A003522)

De Blackroll recovery slopes slippers bieden ondersteuning voor een rechte houding, verlichten de druk op de voorvoet en bieden een zachte stretch aan de achterste fasciale keten, wat de bloedsomloop en het herstel bevordert. Ze zijn ontworpen om tegenwicht te bieden aan de voorovergebogen houding die het dagelijks leven vaak stimuleert. Met innovatieve functies zoals de negatieve hiel en de dynamische schommelzool tillen deze herstelschoenen regeneratie naar een hoger niveau. De negatieve hiel helpt bij het strekken van de kuiten en de fascia posterior terwijl het lichaamsgewicht naar achteren wordt verplaatst, wat een rechte houding bevordert en de druk op de voorvoet en gewrichten verlicht. De Dynamic Rocking Sole stimuleert een natuurlijk, rollend looppatroon, vermindert de druk op voeten en gewrichten en activeert de spieren in de benen, bilspieren en romp.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€69,90

 (incl. BTW)

Blackroll Fascia Gun 10% Korting Blackroll Fascia Gun (A002840)

De Blackroll Fascia Gun is een veelzijdig massageapparaat met 4 intensiteitsniveaus en 4 opzetstukken, ideaal voor spierontspanning, herstel en activering. Het apparaat helpt spierspanning te verminderen, de doorbloeding te verbeteren en spier- en zenuwstelsels optimaal voor te bereiden op inspanning. Met snelheden van 1200 tot 3200 RPM biedt het zowel zachte trillingen voor herstel als krachtige massages voor diepe ontspanning. De lagere frequenties zijn gebaseerd op wetenschappelijke inzichten voor betere weefselontspanning en herstel. Dankzij het lichte, robuuste ontwerp neem je de Fascia Gun gemakkelijk mee, of je nu thuis, in de sportschool of onderweg bent.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Herstel en training > Powerbreathe longentrainer Classic Sports

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.