Powerbreathe longentrainer Plus Fitness

PBPLUSFITNESS | Schrijf de eerste review! 8149 8149 0837281001026

De Powerbreathe longentrainer Plus Fitness komt uit de serie tweede generatie POWERbreathe ademhalingsspiertrainers.

Dit Fitness model is voor personen die (regelmatig) sporten en hun conditie willen verbeteren.

Deze powerbreathe beschikt over een kleiner mondstuk met anti-bacterieële eigenschappen.

Tevens een weerstandsregeling die duidelijk afleesbaar en instelbaar is over 10 niveaus, in cm H2O instelbaar tussen 29 tot 274.

Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
77,95 €77,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Powerbreathe longentrainer Plus Fitness

De Plus Fitness medium weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de serie tweede generatie POWERbreathe ademhalingsspiertrainers.

De Plus Fitness medium weerstand in het kort:
· het Fitness model is voor personen die (regelmatig) sporten en hun conditie willen verbeteren,
· verschijnt met verbeterd design met geoptimaliseerde airflow, 
· beschikt over een kleiner mondstuk met anti-bacterieële eigenschappen 
· tevens een weerstandsregeling die duidelijk afleesbaar en instelbaar is over 10 niveaus, in cm H2O instelbaar tussen 23 tot 186.
· en iedere training kan aangepast worden aan de gewenste intensiteit.

Inhoud Plus Fitness medium weerstand
· Ergonomisch ontworpen en gepatenteerde ademweerstandstrainer, uit duurzame, translucente en hoog slagvaste kunststof vervaardigd. 
· Afneembaar mondstuk uit antimicrobacteriële en zachte kunststof. 
· De trainer wordt geleverd compleet met neusclip, zwart stoffen hoes, boekje met gebruiksaanwijzing en 4 reinigingstabletten.

Achtergrond Powerbreathe Plus serie:
De productie van de POWERbreathe Plus 2006 was het resultaat van 17 jaar lang research en ontwikkeling door professionele sport wetenschappers op de Universiteiten van Birmingham, Loughborough en Brunel in de UK, 3 vooraanstaande Universiteiten in Engeland op het gebied van bewegingwetenschappen.

Hoe werkt de POWERbreathe Plus Fitness?
· De POWERbreathe Plus werkt volgens het principe van 'pressure threshold' weerstandstraining waarbij de weerstand wordt opgewekt door een klep- en veersysteem. 
· Er zijn ook andere manieren om weerstand op te wekken, zoals flow resistive training waarbij de weerstand groter wordt gemaakt door de opening waardoor geademd wordt te verkleinen, maar het 'pressure threshold' systeem is alom erkend als het meest betrouwbare. 
· Door in te ademen tegen een weerstand moeten de ademhalingsspieren harder werken en door deze stimulering worden de ademhalingsspieren sterker.

Positief effect van gebruik van de POWERbreathe Plus:
Sterkere ademhalingsspieren raken minder snel vermoeid en stellen mensen, patiënten, sporters, atleten, in staat om langer of harder te 'werken'.

Voor wie?
Geschikt voor iedereen die een redelijke conditie heeft maar toch bij receatieve sporten zoals wielrennen, joggen, fitnessen, tennissen, voetbal of hockey snel buiten adem raakt. Ideaal om de conditie weer op peil te brengen aan het begin of gedurende het seizoen.
· Recreatieve sporters die hun conditie willen verbeteren. 
· Teamsporters die samen het conditionele groepsniveau om hoog willen brengen.
· Als warming-up en cool-down bij wedstrijden.

Hoe te gebruiken?
· De POWERbreathe Plus Fitness medium weerstand is traploos instelbaar over 10 training niveaus zodat de weerstand aangepast kan worden aan de gewenste intensiteit.

Opbouw: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. Na 4 tot 6 weken resultaat.
Onderhoud: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. 3 keer per week.
Instelling weerstand: middels meegeleverde instructies.

Onderhoud en shoonmaken:
Het mondstuk dient na ieder gebruik goed met water afgespoeld te worden. Aangeraden wordt minimaal één keer per week het hele apparaat te spoelen en ongeveer 10 minuten laten weken in warm water met een POWERbreathe schoonmaaktablet of met wat milde zeep of afwasmiddel.

Contra-indicaties:
Als u twijfelt over het gebruik van de POWERbreathe, of als u een luchtwegaandoening hebt, kunt u uw huisarts om advies vragen. 
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor patiënten met spontane pneumothorax (klaplong niet als gevolg van een trauma), omdat er een mogelijkheid bestaat dat zich een herhaling van de pneumothorax voor kan doen. In geval van een traumatische pneumothorax en/of gebroken rib(ben) dient de POWERbreathe niet gebruikt te worden voordat volledig herstel is opgetreden. 
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor astma patienten die regelmatige zware en onverwachte exacerbaties ondervinden. 
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor mensen die recent een trommelvlies perforatie gehad hebben. 
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, door personen onder de 16 jaar moet gebeuren onder supervisie van een volwassene.

Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.

Specificaties
  • Merken Powerbreathe
  • Geslacht Unisex
  • Categorie Powerbreathe Performance
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Powerbreathe longentrainer Classic Welness Powerbreathe longentrainer Classic Welness (PBCLASSICWELNES)

De Powerbreathe longentrainer Classic Welness komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers. Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council. Het weerstandsbereik van de Classic Wellness lage weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 90. Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€49,95

 (incl. BTW)

Powerbreathe longentrainer Plus Welness Powerbreathe longentrainer Plus Welness (PBPLUSWELNESS)

De Powerbreathe longentrainer Plus Welness komt uit de serie tweede generatie POWERbreathe ademhalingsspiertrainers. Dit Wellness model is voor personen die dyspneu willen verminderen. Deze powerbreathe beschikt over een kleiner mondstuk met anti-bacterieële eigenschappen. Tevens een weerstandsregeling die duidelijk afleesbaar en instelbaar is over 10 niveaus, in cm H2O instelbaar tussen 29 tot 274. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€77,95

 (incl. BTW)

Blackroll recovery slopes slippers wit Blackroll recovery slopes slippers wit (A003517)

De Blackroll recovery slopes slippers bieden ondersteuning voor een rechte houding, verlichten de druk op de voorvoet en bieden een zachte stretch aan de achterste fasciale keten, wat de bloedsomloop en het herstel bevordert. Ze zijn ontworpen om tegenwicht te bieden aan de voorovergebogen houding die het dagelijks leven vaak stimuleert. Met innovatieve functies zoals de negatieve hiel en de dynamische schommelzool tillen deze herstelschoenen regeneratie naar een hoger niveau. De negatieve hiel helpt bij het strekken van de kuiten en de fascia posterior terwijl het lichaamsgewicht naar achteren wordt verplaatst, wat een rechte houding bevordert en de druk op de voorvoet en gewrichten verlicht. De Dynamic Rocking Sole stimuleert een natuurlijk, rollend looppatroon, vermindert de druk op voeten en gewrichten en activeert de spieren in de benen, bilspieren en romp.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€69,90

 (incl. BTW)

Blackroll Loop Band Set weerstandbanden 3 Blackroll Loop Band Set weerstandbanden 3 (A001028)

De Blackroll Loop Band Set 3 weerstandbanden zijn ideaal voor het trainen van kleinere spierketens, wat bijdraagt aan een betere lichaamshouding en het verlagen van het risico op blessures. De banden zijn gemaakt van natuurlijk rubber en omhuld met huidvriendelijke textiel, wat zorgt voor comfort tijdens het trainen zonder onaangenaam trekken aan de huid. De Loop Band Set bevat drie banden met verschillende sterkte: oranje (licht), groen (medium) en blauw (sterk). Deze flexibiliteit in weerstand maakt de banden geschikt voor verschillende trainingsniveaus. De oefeningen moeten langzaam en gecontroleerd worden uitgevoerd, met een focus op regelmatige ademhaling en het vermijden van pijn.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€39,95

 (incl. BTW)

Blackroll Massageball 12 cm Blackroll Massageball 12 cm (A000497)

De Blackroll Massageball 12 cm is ideaal voor gerichte zelfmassage van alle lichaamsdelen en bijzonder geschikt voor individuele rugspieren en moeilijk bereikbare plekken. Met een diameter van 12 cm biedt de bal een minder intense massage dan de kleinere bal van 8 cm, dankzij het grotere contactoppervlak. Dit maakt het een uitstekende keuze voor het behandelen van sterk gespannen en verharde spieren. Beide maten – 8 cm en 12 cm – vullen elkaar perfect aan, waarbij de kleinere bal geschikt is voor puntmassage en de grotere bal voor grotere spiergroepen. De Blackroll Massageball kan worden gebruikt op een tafel, de vloer of tegen een muur en biedt veelzijdige mogelijkheden voor gerichte massage.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€13,95

 (incl. BTW)

PowerBreathe Special Edition Black ademhalingstrainer hoge weerstand PowerBreathe Special Edition Black ademhalingstrainer hoge weerstand (PBIRONMANHOOG)

De PowerBreathe Special Edition Black ademhalingstrainer hoge weerstand van het merk POWERbreathe stelt je in staat je sportieve prestaties te verbeteren of je kortademigheid te verminderen bij dagelijkse inspanningen door het gericht trainen van je ademhalingsspieren. Afneembaar mondstuk uit zachte kunststof met antimicrobacteriele eigenschappen. Deze PowerBreathe Ironman Plus met hoge weerstand is bedoelt voor topsportes zoals triathlon atleten en zwemmers. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€77,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Herstel en training > Powerbreathe longentrainer Plus Fitness

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.