
De Zone3 Activate tri shorts is een all-round tri shorts ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten.
Dit tri short is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen.
Deze collectie is ontworpen om deelname aan multisporten aan te moedigen en beginners en mensen met een budget een product van hoge kwaliteit tegen een betaalbare prijs te bieden.
De serie Activate is gemaakt van een sportstof die zorgt voor duurzaamheid, ademend vermogen, comfort en prestaties.
€59,-
€52,95Je bespaart €6,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Activate tri shorts
Kenmerken:
- UFO siliconen beenklemmen
- Comfortabele naadconstructie
- Prestaties tri-specifieke vulling
- 3,5 cm brede tailleband
Materiaal 75% Polyester, 25% Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Tri Short is de perfecte triatlonshort voor training en wedstrijd De Castelli Tri Short is ontworpen als de ideale aanvulling op je Castelli triatlontop, of je nu aan een wedstrijd begint of een intensieve middellange trainingssessie afwerkt. Met een uitmuntende pasvorm, sneldrogende materialen en het innovatieve SnapLock-sluitsysteem – dat voorkomt dat je top omhoog kruipt tijdens het zwemmen en fietsen – biedt deze short alles wat je nodig hebt voor topprestaties. Dankzij een onzichtbare achterzak kun je gemakkelijk gels meenemen tijdens de wedstrijd of veilig een sleutel of creditcard opbergen tijdens trainingssessies. De GIRO3 beengrippers zorgen ervoor dat de broekspijpen perfect op hun plaats blijven zonder ongemak. Bovendien is de short uitgerust met de beproefde KISS Tri-zeem, die comfort biedt op de fiets en nauwelijks voelbaar is tijdens het hardlopen. Met al deze geavanceerde functies is de Castelli Tri W Short een onmisbare keuze voor zowel training als wedstrijden, ongeacht de afstand. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! Tri Tights voor dames en heren zijn waterafstotend en sneldrogend, waardoor ze hun lage gewicht behouden. Sportcompressie is ingeweven, waardoor spiervermoeidheid wordt vertraagd en je uithoudingsvermogen wordt vergroot. De vrijgesneden band met elastische siliconen grip aan de beenuiteinden en echte 4-weg stretch in de stof zorgen ervoor dat je panty goed op je dij blijft zitten, zodat je geen weerstand voelt. De panty heeft een zacht en elastisch fleece kussentje in het kruis. Functies zoals Fusion gel zakken die je niet hinderen in je bewegingen en een elastische tailleband met trekkoord geven je maximaal comfort, gecombineerd met een optimale pasvorm en een perfecte pasvorm.
(incl. BTW)
De 2XU Perform 9" tri shorts biedt u de perfecte kracht en ondersteuning van start tot finish. Voor meer uithoudingsvermogen en kracht van uw benen biedt deze shorts extra stabilisatie en spierondersteuning. Daarnaast heeft het tri shorts de essentiële demping wanneer u op de fiets zit en is dit het geheim van je succesvolle wedstrijddag.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Het Castelli Premio Tri speed short is het resultaat van decennialang verbeteren en innoveren om zo de lange uren op het zadel comfortabeler te maken. De belangrijkste stof die in de broek verwerkt zit is Castelli's extreem zachte en rekbare Forza materiaal. Het 38% Lycra gehalte in de stof zorgt voor een lichte compressie zonder onaangename spanningen. De bijna naadloze constructie is afgeleid van onze Body Paint shorts, die tien jaar geleden werd geintroduceert en het aantal naden in de fietsbroek flink verminderden.
€169,95
€134,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli Trail Liner short is een lichte en eenvoudige liner voor onder uw baggies die de nadruk legt op maximaal ademend vermogen met Castelli's befaamde KISS Air² zitkussen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€85,-
€72,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
De Castelli Premio Tri speed short is het resultaat van decennialang verbeteren en inoveren om zo de lange uren op het zadel comfortabeler te maken. De belangrijkste stof die in de broek verwerkt zit is Castelli's extreem zachte en rekbare Forza materiaal. Het 38% Lycra gehalte in de stof zorgt voor een lichte compressie zonder onaangename spanningen. De bijna naadloze constructie is afgeleid van onze Body Paint shorts, die tien jaar geleden werd geintroduceert en het aantal naden in de fietsbroek flink verminderden.
€169,95
€134,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Tri shorts > Zone3 Activate tri shorts blauw/zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.