Aqua Sphere Energize lady tri suit dames zwart/roze  AS083010240 Uitverkoop

Aqua Sphere Energize lady tri suit dames zwart/roze

AS083010240 | Schrijf de eerste review! 28247 28247 3661666052504

Dit Aqua Sphere Energize Lady tri suit dames zwart/roze is voorzien van een 2 mm zeem waardoor deze geschikt is voor zowel zwemmen, hardlopen als fietsen.

Tijdens het trainen kun je gemakkelijk spulletjes meenemen in het zakje op de achterzijde.

Voorzien van een “innerbra” voor extra borstondersteuning en comfort. De comfortabele siliconen randjes aan de onderzijde van de broekspijp voorkomen opkruipen.

Gebruik in de maattabel de maat D.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€149,95

59,95 €59,95

Je bespaart €90,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

Omschrijving

Aqua Sphere Energize Lady tri suit dames zwart/roze

Dit Aqua Sphere Energize Lady tri suit dames zwart/roze is voorzien van een 2 mm zeem waardoor deze geschikt is voor zowel zwemmen, hardlopen als fietsen. Tijdens het trainen kun je gemakkelijk spulletjes meenemen in het zakje op de achterzijde. Voorzien van een “innerbra” voor extra borstondersteuning en comfort. De comfortabele siliconen randjes aan de onderzijde van de broekspijp voorkomen opkruipen.

Specificaties
  • Merken Aqua Sphere
  • Rits Rits achterkant
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

Gerelateerde producten
Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos zwart/rood dames 17% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos zwart/rood dames (8622094-181)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. Het tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,95

€139,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames 19% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames (NR51..67)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€298,95

€239,95

  Je bespaart €59,- (incl. BTW)

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit dames 11% Korting Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit dames (MP52..00)

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€158,95

€139,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver dames 20% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver dames (MP51..37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€178,95

€142,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart dames (0219009-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames (0222002-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Aqua Sphere Energize lady tri suit dames zwart/roze

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.