Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit dames  MP52..00 Uitverkoop

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit dames

MP52..00 | Schrijf de eerste review! 77917 77917

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden.

De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen.

Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
159 €159,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Aero:
Deze high-performance stof is zeer aerodynamisch dankzij de geoptimaliseerde textuur. Het is ook zeer elastisch, waardoor een perfecte pasvorm en onbeperkt zwemmen mogelijk zijn.

Opbergruimte:
De twee achterzakken bieden voldoende ruimte om alle voedingsbenodigdheden op te bergen die je nodig hebt tijdens de triatlon.

Tri-Tech zeem:
Het 4 mm Tri-Tech zeem van Italiaanse makelij, met een dichtheid van 120 kg/m3, zorgt voor totaal comfort op de fiets en is bovendien sneldrogend.

Vapour-Cool:
Deze op nano-kristallen gebaseerde technologie helpt het lichaam van de atleet af te koelen, waardoor zweet sneller kan verdampen. Het zorgt ook voor compressie zonder dat dit ten koste gaat van de flexibiliteit van het kledingstuk, waardoor een zeer nauwsluitende pasvorm wordt gegarandeerd.

 

Specificaties
  • Merken Orca
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Orca 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Core Trisuit mouwloos Digital Lilac/Turbulence Dames 10% Korting 2XU Core Trisuit mouwloos Digital Lilac/Turbulence Dames (2X-WT7405D-DLL/TRB )

Het 2XU Core trisuit mouwloos heeft een uitstekend rek- en herstelgeheugen met PWX. Dit vermindert de spierbewegingen door het onderlichaam om vermoeidheid te voorkomen. De lichtgewicht SBR skin lite biedt een ademend vermogen aan uw kern. Door het gebruik van een hydrofiele nylon-LYCRA-vezelmatrix zorgt het SENSOR MESH-paneel op de rug voor een betere lucht- vochtstroomregeling waardoor u koel kunt blijven.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,99

€152,95

  Je bespaart €17,04 (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos wit/zwart dames 17% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos wit/zwart dames (8622094-001)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. Het tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€139,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames 19% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames (NR51..67)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€298,95

€239,95

  Je bespaart €59,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart dames 10% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart dames (TS25WACTP117)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€170,-

€152,95

  Je bespaart €17,05 (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart dames 15% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart dames (TS23WAFS101)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€379,95

€319,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus tropical palm trisuit korte mouw dames 14% Korting Zone3 Activate plus tropical palm trisuit korte mouw dames (TS21WACPS103)

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints. Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen. Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021. Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€149,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.