2XU X-vent Sleeved Full Front Zip Trisuit zwart/rood heren  MT4355dBLK/TRD Uitverkoop

2XU X-vent Sleeved Full Front Zip Trisuit zwart/rood heren

MT4355dBLK/TRD | Schrijf de eerste review! 32719 32719 9336340557784

Het uitstekende 2XU X-vent Sleeved Full Front Zip Trisuit heeft een goede vochtregulatie en veel ademend vermogen.

SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren.

Essentiële extra's van de X-vent trisuit zijn de flatlock naden, een full-lock rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€199,-

129 €129,-

Je bespaart €70,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU X-vent Sleeved Full Front Zip Trisuit

Eigenschappen:
- Ergonomische stukken; voor snelheid en stabiliteit
- SBR POWER
- 3 achter zakken
- SBR LITE
- SENSOR MESH X
- LD CHAMOIS

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Free Sanremo 2 trisuit korte mouw zwart heren 12% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit korte mouw zwart heren (8620092-010)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€174,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren 12% Korting 2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren (MT6426d-BLK/WHT)

Het 2XU Perform mouwloos trisuit geeft u een opvallende prestatie op de korte en lange afstand Het trisuit is ontworpen om u te helpen aan een overwinning. Door de geavanceerde ventilatie en koel technieken helpt het trisuit u om alle raceomstandigheden te weerstaan zonder in te leveren aan snelheid of vorm.. Met extra spierondersteuning om vermoeidheid te minimaliseren, stabilisatie om blessures te voorkomen en een toonaangevende aerodynamica, is het je go-to Trisuit voor je volgende wedstrijd.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,95

€219,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex (1001-NIB)

De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren 20% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren (G20118C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

€219,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! ONE  Suit korte mouw grijs Unisex 21% Korting Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw grijs Unisex (1016-GRY)

De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.

De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€369,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren 40% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren (0219010-2022-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€149,95

€89,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU X-vent Sleeved Full Front Zip Trisuit zwart/rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.