BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren  0224007-202 12% Korting

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren

0224007-202 | Schrijf de eerste review! 105595 105595

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit.

Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit.

Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon.

Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€148,95

129,95 €129,95

Je bespaart €19,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De aerodynamische, nauwsluitende pasvorm en de korte mouwen bieden optimale bewegingsvrijheid, zodat je het beste uit jezelf kunt halen tijdens het fietsen, zwemmen en hardlopen. Dankzij de hoogwaardige stoffen droogt het trisuit snel na het zwemmen, waardoor je comfortabel blijft, zelfs tijdens langere afstanden.

Geavanceerd comfort en pasvorm
De broekspijpen van het trisuit zijn voorzien van elastische grippers, die ervoor zorgen dat ze altijd op hun plaats blijven zonder vervelende inkepingen in de huid. Dit voorkomt ongemak en zorgt ervoor dat je trisuit de hele race perfect aansluit.

Ademende stof
Het voorpaneel en de rug van het trisuit zijn gemaakt van ademend materiaal dat vocht efficiënt afvoert en snel droogt, wat helpt om je koel en comfortabel te houden, zelfs tijdens intensieve inspanningen.

Functionele zeem
Het Chimera 1.0 trisuit is uitgerust met een comfortabele zeem, ontworpen voor voldoende ondersteuning tijdens het fietsen zonder in de weg te zitten tijdens het zwemmen of hardlopen. Deze zeem biedt de juiste balans tussen comfort en flexibiliteit, en is geschikt voor zowel korte als langere afstanden.

RaceFit opbergvakken
Op de rug van het trisuit bevinden zich twee RaceFit opbergvakken, strategisch geplaatst voor gemakkelijke toegang tot voeding en andere benodigdheden. Ze zijn ontworpen om je prestaties niet te hinderen, terwijl ze voldoende ruimte bieden voor alles wat je onderweg nodig hebt.

Flatlock naden
Het trisuit is afgewerkt met flatlock naden voor extra draagcomfort. Deze platte naden liggen mooi plat tegen de huid en voorkomen schuren en irritatie, zelfs tijdens langere wedstrijden.

YKK rits met BTTLNS wing hanger
Het trisuit is uitgerust met een betrouwbare YKK rits aan de voorzijde. Deze rits is gemakkelijk te openen en sluiten, en dankzij de geïntegreerde beschermflap wordt huidirritatie voorkomen. De rits heeft ook een locksysteem, waardoor deze niet ongewenst open gaat tijdens je race.

Materiaal
Voor- en achterkant: 90% polyester, 10% elastaan
Zijpaneel: 82% polyester, 18% elastaan
Zeem: 80% nylon, 20% elastaan

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Rood
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Activate plus kona speed trisuit korte mouw heren Zone3 Activate plus kona speed trisuit korte mouw heren (TS21MACPS101)

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints. Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen. Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021. Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€174,95

 (incl. BTW)

Ironman trisuit front zip mouwloos extreme suit wit/blauw/rood heren 60% Korting Ironman trisuit front zip mouwloos extreme suit wit/blauw/rood heren (IM7507-03/41)

Het Ironman trisuit front zip mouwloos extreme suit wit/blauw/rood heren is een goed trisuit voor de korte tot middel afstanden. Het mesh paneel op de achterzijde en de goede zeem zorgen voor een goede ventilatie en maken het suit extra comfortabel. Daarnaast beschikt de bodysuit over flatlock stitching (platte naden), rits aan de voorzijde en siliconen beengrijpers. Een goed triathlon suit voor een ongekend scherpe prijs!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€149,95

€59,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren (0224007-201)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren 20% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren (NR11..15)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€298,95

€238,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex 30% Korting Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex (1016-LIM)

De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.

Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.

De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€324,95

  Je bespaart €145,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw groen heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw groen heren (0222001-124)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.