Orca Athlex Lite zwart heren

SP11 | Schrijf de eerste review! 112072 112072

De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren.

Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines.

Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid.

Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
129 €129,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
-Maximale elasticiteit – Hoogwaardige elastische stoffen zorgen voor een aansluitende pasvorm en optimale compressie zonder de flexibiliteit te beperken.
-Optimale verkoeling – Vapour-cool technologie met nanokristallen helpt bij het reguleren van de lichaamstemperatuur en versnelt de verdamping van zweet.
-Comfortabel ontwerp – De Italiaanse Tri-Tech zeem van 4 mm dikte en een dichtheid van 120 kg/m³ droogt snel en biedt maximaal comfort op de fiets.
-Praktische opbergruimte – Twee achterzakken bieden voldoende ruimte om voeding of essentiële benodigdheden mee te nemen tijdens de wedstrijd.
-Materiaal: 80% Polyamide (Nylon), 20% Elastaan (Spandex)

Specificaties
  • Merken Orca
  • Uitvoering High-end (full distance)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren 10% Korting BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren (0223001-128)

Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€244,95

€219,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren 12% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren (0219010-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren 12% Korting 2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren (MT6426d-BLK/WHT)

Het 2XU Perform mouwloos trisuit geeft u een opvallende prestatie op de korte en lange afstand Het trisuit is ontworpen om u te helpen aan een overwinning. Door de geavanceerde ventilatie en koel technieken helpt het trisuit u om alle raceomstandigheden te weerstaan zonder in te leveren aan snelheid of vorm.. Met extra spierondersteuning om vermoeidheid te minimaliseren, stabilisatie om blessures te voorkomen en een toonaangevende aerodynamica, is het je go-to Trisuit voor je volgende wedstrijd.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€219,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren (0219008-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit heren Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit heren (MP11..00)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€179,-

 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren (0224007-202)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Athlex Lite zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.