Orca Core Race trisuit zwart/rood heren 2015

DVC064 | Schrijf de eerste review! 20245 20245 8427011184499

Het Orca Core Race trisuit zwart/rood heren 2015 is een betaalbaar en multifunctioneel trisuit om je te dragen tijdens trainingen of wedstrijden.

De Core Race suit is een ideaal all-round race suit dat mee groeit met uw doelen en technieken.

Uitgevoerd met een 6mm Italiaanse Tri-Support zeem met 70kg dichtheid en een snelle opdroging geeft goed comfort op de fiets.

Vapour borst panelen gecombineerd met een Soft Mesh achterpaneel biedt ademend vermogen waar dat het meest nodig hebben.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
109,95 €109,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Core Race trisuit zwart/rood heren 2015

Het Orca Core Race suit heren 2015 is een betaalbaar en multifunctioneel trisuit om je te dragen tijdens trainingen of wedstrijden. De Core Race suit is een ideaal all-round race suit dat mee groeit met uw doelen en technieken.

PERFORMANCE
Aquaglide stof met Orca Enduro waterafstotende coating verbetert de stroming tijdens het zwemmen.

ADEMEND
Vapour borst panelen gecombineerd met een Soft Mesh achterpaneel biedt ademend vermogen waar dat het meest nodig hebben.

SUPREME COMFORT
6mm Italiaanse Tri-Support zeem met 70kg dichtheid en een snelle opdroging geeft goed comfort op de fiets.

OPBERGVAKKEN
Twee bedekte achterzakken die gecentreerd op de onderrug zijn geplaatst geven je genoeg ruimte om voldoende voeding mee te nemen. Stevige achterzakken die goed bereikbaar zijn en niet schudden tijdens het hardlopen.

Eigenschappen:
- Aquaglide: Orca Aquaglide is herontwikkeld als een hogere kwaliteit materiaal - strakkere naden, voor lichtere, meer ademend comfort en om de duurzaamheid te verbeteren. De waterafstotende kwaliteiten zorgen voor een hogere snelheid in het water, terwijl de waterabsorptie minimaal blijft. Aquaglide komt met ingebouwde lycra stof in een polyamide garen voor extra weerstand tegen bacteriën. Aquaglide technologie houdt the triatleet koel, droog en comfortabel.
- Tri-Mesh: Tri-Mesh maakt gebruik van een mix van polyester en spandex om vocht van het lichaam weg te drijvenen de adembaarheid van de stof the verbeteren voor extra comfort tijdens trainingen.
- Vapour: De nieuwe generatie Orca Vapour is een lichte, ademende stof die gebruikt wordt in de meest belangrijke vochttransport panelen van de kleding. Met een hoog vochtdamptransport transmissieratio - de ratio waarmee vocht door de stof gaat en naar buiten getransporteert wordt - Vapour wordt gebruikt om de prestatie en het comfort zo optimaal mogelijk te houden.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie Orca triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren (0224007-201)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 31% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 (0219006-101)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€109,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren 20% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren (NR11..02)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€298,95

€238,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex (1192-BLK)

De Tempo! TWO Suit is een veelzijdige unisex outfit, ideaal voor elke triatleet die zijn sportkleding wil upgraden. Deze outfit is waarschijnlijk de beste keuze voor de meeste atleten die een Ironman willen voltooien. Het combineert functionaliteit met topprestaties en is beschikbaar in twee kleuren: Magnesium en Zwart - beide met de kenmerkende tempo-print op de voorkant. De mesh voorkant biedt uitstekende ademend vermogen, terwijl de achterkant is ontworpen voor optimale zonbescherming. Het pak is geoptimaliseerd met onze aerodynamische mouwen en de stof, bekend van de Tempo! ONE Suit, samen met de zachte, elastische fleece inleg voor comfort tijdens de hele race.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€299,95

 (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit korte mouwen zilvergrijs/zwart heren 21% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit korte mouwen zilvergrijs/zwart heren (8620092-870)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren 20% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren (NR11..64)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€298,95

€238,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core Race trisuit zwart/rood heren 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.