Orca Swimrun Core neopreen short heren  HVW501 32% Korting

Orca Swimrun Core neopreen short heren

HVW501 | Schrijf de eerste review! 36796 36796 8434446214875

De Orca Swimrun Core neopreen short heren is speciaal ontworpen voor de warmste swimrun wedstrijden.

Het past zich aan zowel de behoeften van het loop- als het zwemgedeelte aan.

De twee delige constructie, verbonden met Velcro, voorkomt dat water binnendringt tijdens het zwemmen en laat je het wetsuit openen of volledig uitdoen tijdens de overgangen.

Extra drijvermogen in het lagere gedeelte van de romp houden je benen aan de oppervlakte tijdens het zwemmen, zonder je vrijheid van bewegen te belemmeren.

Ontworpen om je swimrun race comfortabeler te maken.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€149,-

99,95 €99,95

Je bespaart €49,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Swimrun Core neopreen short heren

Met de 2-delige Swimrun Core heb je de optie om een andere maat te kiezen voor het bovenste en onderste gedeelte van het wetsuit, om de perfecte pasvorm te vinden voor iedere lichaamsvorm. Het Velcro systeem houdt beide gedeeltes ten alle tijden vastgemaakt.

De zijzakken aan de buitenkant van de broek bieden je de mogelijkheid om de benodigde GPS of je favoriete voedingsproducten mee te nemen. De Core bevat een fluitje, zoals gevraagd bij swimrun races, gunstig geplaatst zodat het je niet hindert, maar je het gemakkelijk kan gebruiken in geval van nood.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Uitvoering Swimrun suits
  • Kleur Groen
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie Orca triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU SR:PRO Swimrun Pro dames 40% Korting 2XU SR:PRO Swimrun Pro dames (WW5478c-BLK/VYG)

De 2XU SR:PRO Swimrun Pro heren komt voort uit de vraag naar een pak dat je zowel in het water als op het land het beste ondersteund tijdens de speciale SwimRun wedstrijden. Dit pak voorziet je van extra drijfvermogen en snelheid in het water maar is ook heel flexibel in de heupen en benen tijdens het rennen. De lange rits aan de voorkant zorgt voor een goede luchtdoorstroming en extra verkoeling tijdens de run.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€499,95

€299,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

Sailfish SwimRun pro unisex Sailfish SwimRun pro unisex (G00311C10)

De Sailfish SwimRun pro unisex is een neopreen wetsuit voor koud water. Voorzien van duurzaam en zeer soepel SCS #39 neopreen voor een goed drijfvermogen en geringe wrijvingsweerstand in het water. Het kruispaneel is gemaakt van een speciaal schuurbestendig materiaal. Het binnen materiaal is flexibel voor een aangenaam draagcomfort. De extra lange rits aan de voorkant en de verkorte rits aan de achterkant maken het wetsuit gemakkelijk aan en uit te doen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€499,95

 (incl. BTW)

Orca Swimrun kuit beschermers Orca Swimrun kuit beschermers (MA61)

De Orca Swimrun kuit beschermers zijn speciaal ontwikkeld door Orca om je kuiten te beschermen. Deze geven je extra drijfvermogen in de onderbenen en vermijden de noodzaak van een pull buoy, welke je mee dient te nemen tijdens het lopen. Bovendien geven de kuit beschermers extra bescherming aan de benen tijdens het klimmen over de rotsen en het rennen door kreupelhout.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€54,95

 (incl. BTW)

Orca Vanir Flex Swimrun heren 10% Korting Orca Vanir Flex Swimrun heren (MN34)

De Orca Vanir Flex Swimrun is een nieuwe (r)evolutie van de Swimrun Core. Het Vanir Flex wetsuit is het meest comfortabele in Orca's Swimrun assortiment. Het bevat zeer elastische materialen en de constructie met een voorrits zorgt voor extra comfort bij hardlopen en open water zwemmen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€228,95

€204,95

  Je bespaart €24,- (incl. BTW)

Orca Swimrun armstukken Orca Swimrun armstukken (MA65)

Deze Orca Swimrun armstukken zijn speciaal ontworpen vals hulpstuk tijden het zwaemmen. De armstukken stellen je in staat om bij elke slag meer water mee te nemen. Ze werken als een soort van kleine peddels, voor betere slagprestaties. Ze zijn te combineren met elke top van Orca. 

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€59,95

 (incl. BTW)

2XU Propel Swimrun wetsuit zwart/oranje heren 17% Korting 2XU Propel Swimrun wetsuit zwart/oranje heren (MW5479c-BLK/ABN)

Het 2XU Propel Swimrun wetsuit is ontworpen met eersteklas Japans Yamamoto Limestone-neopreen, het is sterk en duurzaam om maximale slagprestaties in het water te garanderen en is tegelijkertijd bestand om eruit te komen. 

1,5 mm Hyperflex-panelen in de schouders en onderarmen bieden ongeëvenaarde flexibiliteit tijdens het zwemmen en de heup- en bekkenpanelen zijn ontworpen om bewegingsvrijheid te bieden tijdens het hardlopen. Dit pak voorziet je van extra drijfvermogen en snelheid in het water maar is ook heel flexibel in de heupen en benen tijdens het rennen. De lange rits aan de voorkant zorgt voor een goede luchtdoorstroming en extra verkoeling tijdens de run.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€289,95

€239,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Swimrun > Orca Swimrun Core neopreen short heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.