2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver heren demo maat SM  WGBR188 Uitverkoop

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver heren demo maat SM

WGBR188 | Schrijf de eerste review! 36767 36767

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver heren levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.

In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.

Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.

De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
SM
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

399,95 €399,95

Je bespaart €400,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver heren

Let op: 
Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

39 CELL: Het meest dynamische neopreen dat beschikbaar is met een dikte variërend van 1 mm tot 5 mm (maximaal 5 mm toegestaan).

SCS COATING (Super Composite Skin): Toegepast als een laag over het oppervlak van het neopreen, waardoor een zeer uniek materiaal ontstaat. De cell structuur op het rubberoppervlak stoot water af wanneer het in contact komt met lucht en vermindert de weerstand wanneer het in contact komt met water. De Lage weerstand zorgt voor snellere snelheid door het water. Als gevolg biedt de SCS coating comfort, extra bewegingsvrijheid, houdt het lichaam warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam terwijl het tegelijkertijd duurzaamheid en slijtvastheid garandeert. De SCS coating biedt vooral extra comfort en bewegingsvrijheid maar houdt ook het lichaam stuk warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam. Daarnaast zorgt de coating er ook voor meer slijtvastheid en zal het neopreen veel langer mee gaan. 

Eigenschappen:
Nano SCS coating met 4% extra drijfvermogen: Hydrodynamische siliconen coating om de weerstand in het water
45 Cell naadloze schouder en armpaneel: bied ultieme flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid en is gemaakt van maar 1mm dik neopreen
Intermediate zone stretch (IZS) panelen: zorgt voor vloeiende bewegingen
Silicone concave water entrapment zone: zorgt voor een veel beter bereik
Lower leg propulsion panel: 'Increased kick power'
Transition panel: 'Seam overlap technology'
Floating zip panel: vergroot de afstand per slag
520% stretchvoering (intern): Verbeterde laterale flexibiliteit
Rollbar: verbeterd drijfvermogen en lichaamshouding

Neopreen dikte:
Bovekant borst - 1mm
onderkant borst - 2mm
Bovenrug - 1mm
Onderrug - 2mm
Bovenarm - 1mm
Onderarm - 1mm
voorkant bovenbeen - 1mm
Scheenbeen - 3mm
Achterkant bovenbeen - 2mm
kuitbeen - 3mm
Forearm catch panel - 2mm

Materiaalsamenstelling: 100% Sponge rubber, Nylon laminated

Specificaties
  • Maat wetsuit SM
  • Flexibiliteit Maximaal
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken 2XU
  • Type Demo wetsuit
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Zilver
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2018
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S (WGBR269)

Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linker arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M (WGBR245)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren XL 25% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren XL (WGBR340)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is op de linker en rechter oksel gerepareerd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€274,95

  Je bespaart €94,05 (incl. BTW)

BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS 46% Korting BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS (WGBR228)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op de enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat SM 46% Korting BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat SM (WGBR244)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes de rechterschouder, rond het kruis en op beide enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren MT 25% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren MT (WGBR333)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€149,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver heren demo maat SM

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.