Arena Tracks wit/blauw

AA92341-31 | Schrijf de eerste review! 83482 83482 3468335550152

De Arena Tracks is ideaal te gebruiken als trainingsbril, maar ook als instapmodel voor wedstrijden.

Zijn hydrodynamisch design zorgt ervoor dat het vele gezichten goed past, ook veel junioren zwemmers.

De bril heeft een harde lens (polycarbonate), verschillende neusbruggen en zowel de seal als de dual strap zijn gemaakt van siliconen.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).


Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
19,95 €19,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Specificaties
  • Merken Arena
  • Type lens Donkere lens
  • Kleur Blauw
  •   Wit
  •   Combi kleur
  • Categorie Arena triathlon 2022
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Arena Cobra Core Swipe mirror zwembril zilver/goud 9% Korting Arena Cobra Core Swipe mirror zwembril zilver/goud (AA003251-530)

De Arena Cobra Core Swipe mirror geeft breed zicht en maximaal comfort op topsnelheid met spiegellenzen. De Core is nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar. Die kan worden gereactiveerd met eeneenvoudig gebaar en gaat 10 keer langer mee. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€64,95

€58,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

BTTLNS Essovius 1.0 transparante lens zwembril zwart/zilver 25% Korting BTTLNS Essovius 1.0 transparante lens zwembril zwart/zilver (0119004-003)

De BTTLNS Essovius 1.0 transparante zwembril is een van de meest comfortabele zwembrillen op de markt, door zijn aansluiting rondom de oogkas. Ontwikkeld met FFT "Face Fit Technology", een grote gasket en een zeer zacht silicone materiaal welke lekken van de bril voorkomen. Dit is dé zwembril voor zwemmers die normaal last hebben van instromend water. De Essovius is uitgevoerd met een heldere transparante lens voor perfect zicht tijdens binnen trainingen maar is ook in het openwater goed inzetbaar voor zwemmers die last hebben van weinig zicht. Duurzame snelspanners om de zwembril gemakkelijk te verstellen en anti-condens lenzen maken deze trainings zwembril compleet!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€39,95

€29,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Arena Air Soft zwembril getint zwart/wit Arena Air Soft zwembril getint zwart/wit (AA003149-510)

De Arena Air Soft zwembril voelt zo licht aan dat je niet eens merkt dat je hem draagt. Ontwikkeld voor fitnesszwemmers, zit het geheim van hun comfort in de afdichtingstechnologie.

De silicone pasvorm heeft een speciale honingraatstructuur die zich gemakkelijk aanpast aan uw gezicht met een stevige en toch zachte pasvorm.

Ze verminderen de druk op de oogkas en halen de pijn weg die veroorzaakt word door zuiging op gevoelige plaatsen.

Bovendien is deze bril zo licht als een veertje. Voorzien van kristalheldere harde lenzen, zelfinstellende neusbrug en een split strap voor gemakkelijk gebruik. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€19,95

 (incl. BTW)

Arena Air Bold Swipe zwembril getint blauw/zwart Arena Air Bold Swipe zwembril getint blauw/zwart (AA004714-103)

De Arena Air-Bold Swipe zwembril is de eerste zwembril met Swipe anti-condens technologie. Air Bold Swipe zwembrillen combineren de voordelen van het Air seals honingraat ontwerp met Swipe anti-fog technologie. De Air-Bold zwembrillen passen zich aan het gezicht aan, waardoor ze superlicht aanvoelen, en bieden bovendien 10 keer langer helder zicht dan andere anticondensoplossingen door simpelweg met de vinger over de binnen lens te vegen. Deze nieuwe technologie is getest door topzwemmers en heeft deze racebril legendarisch gemaakt. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€41,95

 (incl. BTW)

Aqua Sphere Seal 2.0 Clear Lens zwembril blauw/wit 11% Korting Aqua Sphere Seal 2.0 Clear Lens zwembril blauw/wit (ASMS5624109LC)

De Aqua Sphere Seal 2.0 bril is een directe opvolger van de orginele zwembril, de Seal, en is het perfecte zwemmasker voor fitnesszwemmers. Met zijn groot formaat wrap-around lens ontwerp biedt de Seal een zeer breed gezichtsveld en de zachte siliconen gezichtsrok integreert Aqua Sphere Advanced Fit Technologie voor een comfortabele, waterdichte pasvorm. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€44,95

€39,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Aqua Sphere Kayenne Titanium spiegellens Zwembril Wit/Goud Aqua Sphere Kayenne Titanium spiegellens Zwembril Wit/Goud (ASEP2960975LMG)

De De Aqua Sphere Kayenne titanium spiegellens Zwembril heeft een uniek oversized lensontwerp Gecombineerd met een superieure hydrodynamica door het "low-profile" micro frame maakt de Kayenne een perfecte keuze voor wedstrijden, in zowel een zwembad als in open water. De bril heeft een 100% Softeril gelaatstuk met regular pasvorm en stabiliserende neusbrug wat zorgt voor een comfortabele en lekbestendige afdichting. De extra grote Plexisol glazen geven je een ruim zichtsveld en ze beschikken over met een anti-fog en krasbestendige coating. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€49,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Arena Tracks wit/blauw

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.