![Speedo fastskin hyper elite mirror zwembril zwart/rood 12818F977](https://www.triathlon24.be/upload/huge/speedo-fs-hyper-elite-zwembril-mirror-zwart-rood-unisex-12818f977-2.jpg)
De Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror Maximale Snelheid & Perfect Zicht.
Ter ere van 10 jaar race-dominantie introduceert Speedo de Fastskin Hyper Elite Mirror, een verbeterde versie van de legendarische FS3 Elite.
Deze wedstrijdzwembril is ontwikkeld in samenwerking met ’s werelds topatleten en bevat geavanceerde hydrodynamische en prestatiebevorderende technologieën.
Dankzij de vernieuwde Hydroscopische Lens en het IQfit™ 3D-seal biedt deze bril ultiem comfort, een perfecte pasvorm en optimaal zicht zonder afleiding.
€64,-
€57,95Je bespaart €6,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Waarom kiezen voor de Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror?
- Hydroscopische lenzen – Maximaal zicht met minimale hoofdbeweging.
- IQfit™ 3D-seal – Zorgt voor een lekvrije, nauwsluitende pasvorm en minder afdrukken rond de ogen.
- Hydrodynamische neusbruggen – Gepatenteerd vergrendelingssysteem voor snelheid, comfort en duurzaamheid
- Geavanceerde race-strap – IQfit™ spanschaal voor een persoonlijke, stabiele pasvorm.
- X-Fit uitlijning – Perfecte afstemming van de zwembril met de Fastskin cap op wedstrijddagen.
- Fire Gold spiegelglas – Vermindert schittering en fel licht, ideaal voor competities en triatlons.
- 100% UV-bescherming & anti-fog coating – Helder zicht en volledige bescherming tegen schadelijke straling.
- FINA-goedgekeurd – Geschikt voor officiële wedstrijden en topzwemmers.
Met de Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror haal je de nieuwste race-technologie in huis en ga je vol vertrouwen het water in. De ultieme keuze voor zwemmers die geen concessies willen doen aan snelheid, zicht en pasvorm.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Aqua Sphere Vista XP zwembril is dé perfecte zwembril voor openwaterzwemmen en triathlon.
Dit comfortabele zwemmasker heeft een lekbestendige afdichting door het gebruik van Softeril.
De krasbestendige Plexisol lenzen zijn gebogen en bieden een zichtveld van maar liefst 180 graden zonder dat het zicht vervormt.
De Vista XP is voorzien van een one-touch, Quick-Fit gespsysteem voor probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
One fit for all, Arena The One is de zwembril voor jou. Dankzij het exclusieve design past deze goggle zich aan elke zwemmer aan. Het design is gebaseerd op een uitgebreide studie van het menselijk gezicht en de oogkas. de zwembril is ontworpen voor de fitness-minded zwemmer die baantjes in het zwembad trekt om fit te blijven. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De Cobra Ultra Swipe is met zn maximale stabiliteit en iconische hydrodynamische design de meest geavanceerde goggle van arena. De nieuwe Anti-Fog Swipe Technology van de arena is een baanbrekende nieuwe aanpak voor het oplossen van het probleem van de mistbril. Nu met de Swipe technologie, Met een enkele veeg van de vinger kan Swipe Anti-Fog opnieuw worden geactiveerd, waardoor de bescherming tot 10 keer langer kan worden verlengd! Als de bril mistig wordt, veeg dan voorzichtig met je vingertop over de binnenste lenzen terwijl de bril in het water ligt en geniet langer van helder zicht. Let op: Wij adviseren u om op het 'droge'te testen of de bril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt. (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk.)
(incl. BTW)
De Arena Cobra Tri Swipe mirror is de ultieme zwembrilvoor triatleten. De bril beschikt over een 3D pakking voor de beste pasvorm en comfort en geen water dat op de lenzen. Nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar, die kan worden gereactiveerd met een eenvoudiggebaar en gaat 10 keer langer mee. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De Arena Cobra Core Swipe geeft breed zicht en maximaal comfort op topsnelheid. De Core is nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar. Die kan worden gereactiveerd met eeneenvoudig gebaar en gaat 10 keer langer mee. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€59,95
€53,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
De Sailfish Zwembril Sweden is de klassieker onder de zwembrillen.
De lens heeft een dun siliconen frame en is comfortabel om te dragen. De neusbrug kan individueel worden gekozen en aangepast.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > Speedo fastskin hyper elite mirror zwembril zwart/rood
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.